Deimantų verslo savininkas Patrikas Ribas pasipiršo savo mylimajai

Patrikas Ribas ir Vaiva Gliebutė / Socialinių tinklų nuotr.
Patrikas Ribas ir Vaiva Gliebutė / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-29 21:19
AA

Deimantų verslo savininkas Patrikas Ribas pasipiršo savo mylimajai Vaivai Gliebutei. Pora pasidalijo jaukiu kadru iš įsimintinos akimirkos.

Žinia apie sužadėtuves Patrikas Ribas pasidalijo savo socialiniuose tinkluose. Įrašu leido pasidalinti su portalu Žmonės.lt.

„Ji pasakė taip“, – rašė jis ir pridėjo nuotrauką, kurioje matosi dailus lašo formos žiedas, užmautas ant bevardžio piršto.

Po įrašu pasipylė sveikinimai ir gražiausi linkėjimai sužadėtiniams.

Ištarus Patriko vardą, prieš akis iškyla deimantų verslas bei socialinių tinklų mylėtojų traukos tašku tapusi kavinė „Augustas ir Barbora love story café“ sostinėje, kuri prieš didžiąsias metų šventes papuošiama įspūdingomis dekoracijomis.

Anksčiau interviu žurnalui „Ji“ P.Ribas pasakojo, kad pradėjo dirbti labai anksti – tuomet, kai jo bendraamžiai apie darbą dar negalvojo.

„Kai buvau penkerių, su šeima iš Lietuvos išvykome gyventi į Izraelį. Gyvenimas taip susiklostė, kad mano mama liko viena su dviem vaikais, todėl nebuvo kitos išeities, tik visiems – mamai ir mums su broliu – eiti dirbti. Pardavinėjau gėles, dirbau įvairius kitus darbus. Būdamas dvylikos ir aš įnešdavau savo indėlį į bendrą šeimos biudžetą. Buvome vieningi, padėjome vieni kitiems. Turėjau galimybių išmokti, kaip elgtis su pinigais, kur juos investuoti, kokių klaidų vengti. Tik per praktiką išmokau dirbti kokybiškai ir klausyti intuicijos“, – 2020-aisiais pasakojo verslininkas.

Prabangių juvelyrinių dirbinių parduotuvės atidaryme – ir žinomi veidai (52 nuotr.)
+46