Deividas Meškauskas mėgaujasi nauja meile: nebeslepia jausmų Astai Andriukaitytei

Deividas Meškauskas su mylimąja / Asmeninio archyvo nuotr.
Deividas Meškauskas su mylimąja / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-11-15 20:15
AA

Šokėjas ir choreografas Deividas Meškauskas prieš kurį laiką prisipažino, kad puoselėja jausmus naujai mylimąjai, tačiau tuomet neatskleidė, kas jo išrinktoji. Tačiau dabar vyras jau nebeslepia jausmų verslininkei, pardavimų vadovei Astai Andriukaitytei.

Ne paslaptis, kad jau kurį laiką Deividas Meškauskas pastebimas žavios šviesiaplaukės draugijoje. Tiek šokėjas, tiek Asta Andriukaitytė socialiniuose tinkluose dalijasi bendrais romantiškais kadrais.

Žmonės.lt dar vasarą susisiekė su Deividu ir jo nauja mylimąja Asta, tačiau abu komentuoti savo santykių tuo metu dar nenorėjo. Redakciją nuolat pasiekdavo skaitytojų laiškai apie šią naują porą.

Prieš kelias dienas į Žmonės.lt vėl kreipėsi skaitytoja, kuri, pamačiusi D.Meškausko ir A.Andriukaitytės nuotraukas iš Turkijos jų socialiniuose tinkluose, spėliojo, gal pora jau švenčia vestuves.

Švenčia iš tiesų, tačiau dar ne vestuves, o pirmąsias draugystės metines. Progą prie nuotraukų pažymėjo pati Asta. Ji sutiko nuotraukomis pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt.

Nuotraukose – judviejų akimirkos iš laisvalaikio, švenčių ir kelionių. Akyli sekėjai pastebėjo, kad Deividas ir Asta kartu sutiko ir 2023-iuosius metus.

D.Meškausko širdies draugė A.Andriukaitytė gyvenime užsiima ne viena veikla. Moteris socialiniame tinkle „Facebook" nurodžiusi, kad jai priklauso drabužių verslas, negana to, ji kuria papuošalus bei dirba draudimo bendrovėje.

Apie tai, kad jo širdis po skyrybų su aktore Ineta Stasiulyte – vėl užimta, Deividas Meškauskas birželį pranešė apsilankęs Delfi TV laidoje „Nepatogūs klausimai“.

Nors vyras dažniausiai rinkdavosi vyresnes partneres, šįkart patikino, jog dabartinė draugė – bendraamžė.

„Po skyrybų praėjo treji metai. Tai nelabai sveika vyrui būti vienam tiek laiko, ar ne? Aš dabar bendrauju su mergina, ji – mano bendraamžė“, – laidoje „Nepatogūs klausimai“ trumpai paatviravo D.Meškauskas.

Deividas Meškauskas / Akvilės Ražauskienės nuotr.

D.Meškauskas augina du vaikus. 2018 m.spalį jam ir I.Stasiulytei gimė dukra Frėja. Deividas dar turi sūnų Adomą iš ankstesnių santykių su dainininke Rūta Ščiogolevaite.

Aktorė Ineta Stasiulytė ir šokėjas Deividas Meškauskas (56 nuotr.)
+50