Deivydas Zvonkus: „Kiekvienam duotas laikas durniuoti – aš savąjį jau išnaudojau“

Deivydas Zvonkus / Laida „Edvardas Žičkus. Be ribų“
Deivydas Zvonkus / Laida „Edvardas Žičkus. Be ribų“
Šaltinis: Žmonės
2022-01-14 17:00
AA

Jis nestebėjo buvusios žmonos Natalijos Bunkės vestuvių realybės šou, per sukąstus dantis kenčia saldžias šeimynines fotosesijas, o socialiniuose tinkluose kur kas mieliau dalijasi sarkastiškomis įžvalgomis, nei nugludintais asmeninio gyvenimo kadrais. „Mano gyvenimo pakeleivės turėjo ir turi kur kas daugiau ekshibicionizmo už mane“, – juokiasi kompozitorius ir dainų autorius Deivydas Zvonkus.

Jau šį sekmadienį 20 val. „Žmonės“ ir portalo 15min pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ Deivydas atskleis, kodėl nepasidavė socialinių tinkle madai „kolekcionuoti“ sekėjus ir rodyti jiems visas savo gyvenimo puses.

44-erių muzikos kūrėjas nevynios žodžių į vatą: „Galiu atsiprašyti savo žmonos Katažinos, bet prisipažinsiu, kad jau po pirmųjų dešimties minučių šeimos fotosesijų imu griežti dantimis – ne man visa tai!“

Vis dėlto praeityje populiarios grupės „Bavarija“ narys neslepia, kad mėgaujasi šiandieniniu gyvenimu – tuo, kad miesto triukšmą iškeitė į užmiesčio ramybę, atrado laimę antrojoje santuokoje ir prisijaukino tėvo vaidmenį.

Katažina ir Deivydas Zvonkai su vaikais – dvyniais Kornelija ir Donatu / „Dobiliukas foto“ nuotr.

„Esu labai laimingas, kad visa tai turiu. Kiekvienas gyvenimo etapas buvo savaip žavus, bet dabartinis – neabejotinai geriausias ir laimingiausias mano gyvenime“, – laidoje kalbės D.Zvonkus.

Tačiau turėdamas galimybę atsukti laiką atgal ir pakeisti kai kuriuos dalykus, jis neabejotinai tokia galimybe pasinaudotų.

„Tikrai turėčiau ką pasakyti sau jaunam. Buvo mano gyvenime ir neapgalvotų kvailysčių, klystkelių, ir linksmybių iki paryčių, visko buvo, – sako vienas geidžiamiausių šalies kompozitorių ir dainų kūrėjų. – Tačiau tai, kad šiandien man gyventi nenuobodu tik parodo, jog esu savo vietoje. Jei pajusčiau, kad viskas nusibodo – viską tiesiog mesčiau. Kiekvienam duotas laikas atsidurniuoti – aš savąjį jau išnaudojau.“

Edvardas Žičkus ir Deivydas Zvonkus

„Galvojau, kad savo metuose jau būsiu rimtesnis žmogus, bet kaip vėjai švilpė galvoje, taip švilpia, matyt, švilps ir toliau“, – pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ geros nuotaikos nestokos Deivydas Zvonkus. 

Laidą žiūrėkite jau šį sekmadienio vakarą 20 val. „Žmonės“ feisbuko paskyroje, portale 15min ir 15min „Youtube“ kanale.

Laidos anonsas: