Dėl ligos į pensiją išeiti priverstas B.Willisas karjerą užbaigs filme „Detektyvas Naitas“

Bruce'as Willisas / CLINIC 212 ir Scanpix nuotr.
Bruce'as Willisas / CLINIC 212 ir Scanpix nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-27 10:31
AA

Neseniai paskelbęs, jog yra priverstas išeiti į pensiją dėl ligos, veiksmo filmų žvaigždė Bruce’as Willisas grįžta į didžiuosius ekranus. Jau šį penktadienį, spalio 28 dieną, Lietuvos kino teatruose debiutuos naujausia jo veiksmo juosta „Detektyvas Naitas“ (tiksliau – pirmoji būsimos trilogijos dalis), kurioje aktorius pasirodo sau įprastame kieto vyruko amplua.

„Detektyvas Naitas“ yra pirmasis būsimos trilogijos filmas ir viena paskutinių galimybių pamatyti Holivudo legendą B.Willisą didžiajame ekrane. Ši juosta leis dar kartą pasimėgauti „Kieto riešutėlio“, „Šeštojo pojūčio“, „Armagedono“, „Nuodėmių miesto“, „Bulvarinio skaitalo“, „Nesunaikinamųjų“, „Rizikinga erzinti diedukus“ ir daugybės, daugybės kitų Holivudo hitų žvaigždės pasirodymu.

Tikra legendą netikėtai nuo nuolatinio darbo kine sustabdė liga – daugeliui negirdėta afazija. Tai – kalbos sutrikimas, kuris atsiranda pažeidus kalbos centrus, valdančus kalbos funkcijas.

Bruce'as Willisas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Iš pradžių, vos išgirdus diagnozę ir apie ją paskaičius, prasideda panika, ypač, kai visas tavo gyvenimas yra glaudžiai susijęs su tuo, jog tenka nuolat mokytis mintinai tekstus, daug skaityti ir kalbėti. Tačiau man gan puikiai sekasi su tuo kovoti ir pavyksta išlikti savimi“, – pasakoja Holivudo veteranas.

Naujoji juosta „Detektyvas Naitas“ pasakos istoriją apie Los Andželo detektyvą-veteraną Džeimsą Naitą (aktorius B.Willisas), kuris, visą gyvenimą kovojęs su nusikaltėliais, pamažu ruošiasi į pensiją. Tačiau artėjant Helovinui, niekam įtarimo nekėlę kaukėti plėšikai įvykdo nusikaltimą, o jų sulaikymo metu sunkiai sužeidžiamas jo partneris.

Atkaklumu garsėjantis detektyvas tarsi pėdsekys įsikabina į pasprukusių nusikaltėlių pėdsakus. Kaip jam seksis ir kuo baigsis įtemptos blogiukų gaudynės, pamatysime filme „Detektyvas Naitas“ jau nuo šio penktadienio, spalio 28 dienos.