Dėl vairavimo išgėrus bendradarbiavimą su Mantu Stonkumi stabdo garsus prekės ženklas

Mantas Stonkus / Gretos Skaraitienės nuotr.
Mantas Stonkus / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-11-06 09:06
AA

Prieš ilgąjį Vėlinių savaitgalį policijai neblaivus prie vairo įkliuvo aktorius, komikas ir nuomonės formuotojas Mantas Stonkus. Dėl šio neatsakingo elgesio bendradarbiavimą su juo stabdo garsus prekės ženklas. Aktorius buvo jų reklamos veidas.

Sporto aprangos prekių parduotuvių tinklas „Sportland“, įvertinę neatsakingą M.Stonkaus elgesį prie vairo, bendradarbiavimą stabo.

„Įvertinome situaciją ir šiuo metu bendradarbiavimą sustabdėme, nes tai nesutampa su įmonės vertybėmis“, – portalui Žmonės.lt sakė parduotuvių tinklo direktorius Juras Vėželis. 

Jis užsiminė, kad tai nereiškia, jog ateityje su M.Stonkumi nebedirbs.

„Bendradarbiavimą sustabdėme neribotam laikui, tad dėl tolimesnių savo veiksmų spręsime ateityje“, – pridūrė parduotuvių tinklo direktorius.

J.Vėželis pabrėžė, kad sprendimas sustabdyti bendradarbiavimą buvo apgalvotas, aptartas ir su pačiu M.Stonkumi.

„Be jokios abejonės, ir su pačiu Mantu Stonkumi šia tema bendravome, tad apie savo sprendimą jam pranešėme. Manau, kad, esant tokioje situacijoje, toks veiksmas yra labai natūralus“, – portalui Žmonės.lt aiškino J.Vėželis.

Pirmasis apie sustabdomą „Sportland“ bendradarbiavimą su M.Stonkumi pranešė portalas delfi.lt.

Mantas Stonkus / Pauliaus Peleckio nuotr.

Žmonės.lt primena, kad neblaivus automobilį vairavęs M.Stonkus policijos pareigūnų buvo sustabdydas spalio 29-ąją. Apie nemalonų įvykį M.Stonkus prisipažino socialiniame tinkle.

Dėl šios informacijos 15min kreipėsi ir į Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovę Astą Šuminienę.

Nors atstovė nenurodė, kad tai yra Mantas Stonkus, tačiau paminėjo, jog vyras, vairavęs automobilį „Suzuki“, buvo sustabdytas Zarasų rajone, Dusetų miestelyje penktadienį 22.40 val. Jam nustatytas 1,67 prom. girtumas.

Policijos atstovė taip pat nurodė, kad dėl šio įvykio vyksta ikiteisminis tyrimas.

Apie tai, kad įkliuvo neblaivus, Mantas Stonkus spalio 31-osios popietę prisipažino savo feisbuko paskyroje.

„Artimiausi žmonės situaciją jau žino, o dabar noriu, kad sužinotumėt ir jūs, bet iš manęs paties.
 
Savaitgalį padariau taip, kaip niekada gyvenime negalvojau, kad darysiu – būdamas draugų sodyboj girtas sėdau už automobilio vairo.
Jokios lengvinančios ir mane teisinančios aplinkybės nėra svarbios, nes pats visada atvirai smerkiau besielgiančius panašiai ir buvau įsitikinęs, kad man taip neatsitiks.
 
Klydau.
 
Suprantu, kad vairuodamas girtas ne tik sukėliau riziką nukentėt niekuo dėtiems žmonėms, bet ir sugadinau gero tėvo ir vyro įsivaizdavimą savo šeimos nariams.
 
Priisimsiu visą pagal rašytus ir nerašytus įstatymus man priklausančią atsakomybę.
 
Labai atsiprašau žmonių, kurie mane gerbė ir manim tikėjo. Aš jus nuvyliau“, – rašė M.Stonkus.