Edita Mildažytė nusprendė kreiptis pagalbos į specialistus: „Tai tikrai nėra gėdinga“

Edita Mildažytė / Fotobanko nuotr.
Edita Mildažytė / Fotobanko nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-10-12 09:21
AA

Rugsėjo 19 dieną neblaivi prie vairo sulaikyta laidų vedėja Edita Mildažytė ryžosi kreiptis pagalbos į specialistus. Taip pat su jos darbovietės sutikimu Edita grįš į eterį – ją ir toliau išvysime laidose.

Tokį sprendimą LRT priėmė įvertinusi tai, kad Edita Mildažytė pripažįsta savo nusižengimą, atsakys pagal įstatymus bei yra pasiryžusi spręsti su alkoholio vartojimu susijusias asmenines problemas kartu su profesionalia pagalba.

„Vairavimas pavartojus alkoholio yra netoleruotinas ir tokį neatsakingą elgesį vertiname labai blogai.  Svarbu, kad taip tai vertina ir pati Edita Mildažytė. Tačiau užuot tiesiog neleidę jau nufilmuotų laidų į eterį, sėdome kartu su Edita diskutuoti, kaip ji padėdama sau asmeniškai, galėtų savo pavyzdžiu prisidėti ir prie pagalbos kitiems. LRT transliuoja laidas, kurios prisideda prie problemų sprendimų ir svarbių pokyčių visuomenėje. Ypač svarbu, kad prie to prisidėtų ir populiarios eterio asmenybės, kurių pavyzdžiui seka nemažai žmonių“, – sakė Gytis Oganauskas, LRT generalinės direktorės pavaduotojas.

Edita Mildažytė / Fotobanko nuotr.

„Karta, kurios atstovė esu, užaugo taip vadinamoje „alkoholio kultūroje“, kuomet nei linksmi, nei liūdni įvykiai dažniausiai neapsieidavo be svaigalų. Tas baisus įvykis man buvo ypatingas ženklas, kad reikia reikšmingų pokyčių. Ir jeigu vienu metu po šio incidento mano reakcija, kaip galbūt ir dalies tokioje situacijoje atsidūrusių žmonių buvo – su viskuo susitvarkysiu pati, dabar manau, kad verta ir netgi būtina pasitelkti profesionalų pagalbą. Ir žinau, kad tai tikrai nėra gėdinga, o gal ir pasitarnaus pavyzdžiui kitiems“, – sakė Edita Mildažytė.

Laida išliks

Pokalbių laida „Svečiuose pas Editą“ bus rodoma LRT mediatekoje nuo spalio 18 d. kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį. Savo ir jos vyro sukurtoje sodyboje Edita Mildažytė kalbins įvairius žmones. Pirmoje laidoje teatro ir kino aktorius Marius Jampolskis pasakos apie tai, kaip pasikeitė jis ir jo gyvenimas atsisakius alkoholio.

Edita Mildažytė / K.Kavolėlio nuotr.

Žmonės.lt primena, kad rugsėjo 19 vakarą portalas lrytas.lt pranešė, jog neblaivi E.Mildažytė policijos pareigūnams įkliuvo Vilniuje, Nemenčinės plente, apie 16 val.

Portalo šaltinių duomenimis, policija sulaukė skambučio dėl įtartinai važiuojančio automobilio „Honda“. Policijos pareigūnai netrukus sustabdė automobilį, prie kurio vairo sėdėjo E.Mildažytė. Jai nustatytas vidutinis 2,36 prom. girtumas.