Demencija sergantis B.Willisas su žmona mini 14 vestuvių metines: draugės staigmena ištirpdė širdis

Bruce'as Willisas ir Emma Heming Willis / Scanpix nuotr. ir stop kadras
Bruce'as Willisas ir Emma Heming Willis / Scanpix nuotr. ir stop kadras
Šaltinis: Žmonės
2023-03-23 14:49
AA

Emma Heming Willis su gerbėjais pasidalijo jaudinančia žinute, kai šventė 14-ąsias vestuvių su vyru Bruce'u Willisu metines po to, kai jam buvo diagnozuota gniuždanti demencija.

Paskelbusi iš draugės gautos gėlių puokštės nuotrauką, Emma Heming Willis aprašė, kad šį rytą atsibudo su pilna širdimi, ir pamąstė apie atsitiktinių gerumo veiksmų galią tiems, kurie slaugo sergantįjį.

„Šiandien sukanka 14 santuokos su didžiausia mano gyvenimo meile metų. Prabudau su pilna širdimi, bet mintimis vis grįžau prie vakarykščio kito žmogaus gerumo veiksmo, kuriuo norėjau pasidalyti, nes jis mane labai įkvėpė“, – taip ji pradėjo įrašą.

„Mokyklos renginyje, skirtame mūsų vaikams, draugui paminėjau, kad rytoj bus mūsų metinės. Vėliau tą pačią dieną iš draugės gavau žinutę, kad ji paliko man prie durų mažą smulkmeną. Tai buvo miela gėlių puokštė (nuotraukoje) su laiškeliu, kuriame, be kita ko, buvo parašyta: „Laimingų metinių.“

Tai privertė mane susimąstyti apie tai, kokios sunkios gali būti tokios ypatingos progos slaugantiems sergantįjį. Kai įprastai mūsų žmogus prisimindavo tokius įvykius, dabar jų besikeičiančios smegenys tiesiog negali. Ir štai kas tai yra.

Taigi, mano žinutė yra tokia. Jei pažįstate žmogų, kuris prižiūri kitą žmogų, neklauskite, ką galite padaryti, tiesiog padarykite. Šis atsitiktinis gerumo veiksmas, tiesą sakant, man liks atminty ilgam.

Myliu tave, Julija. Tu viena pavertei šią dieną mums ypatinga“, – tęsė ji.

Vestuvių metinės minimos praėjus vos dviem dienoms po to, kai Bruce'as atšventė savo 68-ąjį gimtadienį.

Bruce'as gimtadienį minėjo apsuptas savo vaikų: 34 metų Rumer, 31 metų Scout ir 29 metų Tallulah – jo dukterų su Demi Moore – bei 10 metų Mabel ir 8 metų Evelyn, kurių jie susilaukė su Emma.

Bruce'as Willisas su šeima / Stop kadrai

Nors ši diena atrodė kupina meilės ir džiaugsmo, o visa šeima šventė kartu, Emma taip pat atvirai ir nuoširdžiai kalbėjo apie skausmą, kuris slypi už šypsenų.

Sekmadienio rytą instagrame ji prisipažino, kad pradėdama dieną verkė, nes sunkiai išgyveno vyro kovą su sveikata ir skaudžią diagnozę.