Demi Moore pasidalijo kalėdine nuotrauka su buvusiu vyru Bruce'u Willisu: pozuoja jungtinė šeima

Bruce'as Willisas ir Demi Moore / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Bruce'as Willisas ir Demi Moore / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-12-14 11:38
AA

Demi Moore (60) ir jos buvęs vyras, afazija sergantis Bruce'as Willisas (67), pajuto šventinę dvasią – kartu su dabartine Bruce'o žmona Emma Heming ir penkiais bendrais vaikais jie pozavo kalėdinėje nuotraukoje.

Demi Moore pasidalijo keliomis nuotraukomis, kuriose ji, Bruce'as Willisas ir dabartinė jo žmona Emma Heming mėgaujasi vakaru su penkiais bendrais vaikais.

„Mes esame ŠEIMA!! Įsijaučiame į atostogų dvasią!“ – antradienį prie nuotraukų parašė aktorė.

Šeimyninėje nuotraukoje D.Moore yra įsiterpusi tarp „Kieto riešutėlio“ aktoriaus ir jo dabartinės mylimosios, viena ranka laikydama Bruce'o ranką, o kitą uždėjusi ant jų dukros šuns.

Trys Williso ir Moore dukterys – 34 metų Rumer, 31 metų Scout ir 28 metų Tallulah – šypsojosi šalia savo netikrų sesių iš Bruce'o ir Emmos santuokos – 10 metų Mabel Ray ir 8 metų Evelyn Penn.

Antroje nuotraukoje B.Willisas ir E.Heming prie vakarienės stalo laikėsi už rankų ir šypsojosi.

Paskutinėse dviejose D.Moore nuotraukose buvo užfiksuoti „G. I. Jane“ aktorė, Willisas ir Tallulah, laikantys šuniuką Pilafą.

Primename, kad apie aktoriaus ligą ir nutraukiamą karjerą pranešta kovo pabaigoje. Socialiniuose tinkluose rašė jo šeima – Emma Heming Willis, taip pat buvusi žmona aktorė Demi Moore ir jo dukterys Rumer, Scout, Tallulah, Mabel ir Evelin.

„Nuostabiems Bruce'o rėmėjams, kaip šeima norėjome pasidalyti informacija, kad mūsų mylimas Bruce'as turi sveikatos problemų ir neseniai jam buvo diagnozuota afazija, kuri turi įtakos jo pažintiniams gebėjimams. Dėl šios priežasties Bruce'as, ilgai svarstydamas, pasitraukia iš karjeros, kuri jam tiek daug reiškė.

Mūsų šeimai tai tikrai sudėtingas metas, todėl esame labai dėkingi už jūsų nuolatinę meilę, užuojautą ir paramą. Mes tai išgyvename kaip stipri šeimos dalis ir norėjome į tai įtraukti jo gerbėjus, nes žinome, kiek daug jis jums reiškia, kaip ir jūs jam.

Kaip Bruce'as visada sako: „Išgyvenkite tai iki galo“, ir mes kartu planuojame tai daryti“, – rašoma šeimos narių žinutėje.

Bruce'as Willisas / „Scanpix“ nuotr.

Johnso Hopkinso universiteto duomenimis, afazija yra kalbos sutrikimas, atsirandantis dėl smegenų srities, kontroliuojančios kalbos raišką ir supratimą, pažeidimo.

Afazija paprastai išsivysto dėl insulto ar galvos traumos. Vis dėlto retais atvejais kalbos praradimas gali vystytis laipsniškai ir vis labiau pasireikšti.

Dėl šio sutrikimo žmogui tampa ne vien sunku kalbėti ir suprasti šneką, bet ir skaityti ir rašyti.