Dijora Petrikonytė – apie unikalaus vardo kilmę, grožio ritualus ir patirtį Šanchajuje

Dijora Petrikonytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Modeliui ir televizijos laidų vedėjai Dijorai Petrikonytei ruduo – itin jaukus metų laikas. „Ruduo nuspalvina medžius visomis spalvomis, vaikai žengia mokyklos slenksčiu, lietus barbena už lango, prisimename sau artimus išėjusius...“ – sako Dijora, kuri atskleidžia kaip puoselėti savo išvaizdą po prabėgusios vasaros karščių.

Į kausimą, ką jai suteikia veikla televizijoje, laidos „Gero vakaro šou“ vedėja atsako: „Naujas patirtis, ir tai, jog kaskart turiu išeiti iš savo komforto zonos.“

D.Petrikonytė neatmeta galimybės ateityje vesti televizijos laidą apie stilių, gerą savijautą, grožį.

„Jei kažkada gyvenime tokia galimybė atsirastų, manau, tikrai neatsisakyčiau“, – šypsosi Dijora, jau daugiau nei dešimt metų besisukanti mados pasaulyje.

Dijora Petrikonytė / Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau šiuo metu televizija Dijoros gyvenime ima viršų, tad visą dėmesį mergina skiria jai, o modeliavimas tampa tarsi hobis.

Kaip modeliui, Dijorai teko padirbėti daugelyje pasaulio šalių. Tai buvo gera gyvenimo mokykla, kupina nuotykių ir iššūkių. Smagiausia jai buvo Barselonoje – gal dėl to, kad šis Ispanijos miestas gali pasigirti ir kalnais, ir Gaudi architektūra, ir jūra, ir skaniu maista.

„Dar pamenu, kai Šanchajuje vasarą, kepinant 35 laipsnių karščiui, fotografavome lauke žieminių nėščiųjų rūbų kolekciją“, – su šypsena veida prisimena Dijora.

Dijora Petrikonytė / Asmeninio albumo nuotr.

Instagrame žinoma mergina turi netoli šimto tūkstančio sekėjų ir yra pasivadinusi Dijoros Cerios vardu.

„Dijora Cerios. Tokį vardą sugalvojo mano tėtis, bet prieš 26 metus į pasą dviejų žodžių junginio neleido įrašyti, tad paliko tik pirmąjį“, – apie savo originalaus vardo kilmę atviravo pašnekovė ir patikino, kad kai tik turi aktualių patarimų stiliaus, grožio ir sveikos gyvensenos klausimais, mielai ir noriai dalinasi su savo sekėjais.

Kalbant apie šio rudens-žiemos sezoną, Dijora įvardino, kokius penkis dalykus galėtų įvardinti kaip „must have".

„Visų pirma, tai – gera nuotaika. Antra – stilinga rankinė. Trečia – šiltos kojinės. Ir, žinoma, knyga bei vitaminai“, – sako pašnekovė.

Pasak Dijoros, sportas taip pat svarbu, nors ir reikalauja nemažai pastangų.

„Šiais metais sporto klube buvau gal tik kokius septynis kartus. Prisipažinsiu, nelabai draugavau su sportu, bet šiuo metu, esu užsispyrusi pradėti sportuoti, tik nežinau, kiek ilgai ta motyvacija tęsis“, – juokiasi pašnekovė.

Dijora Petrikonytė / Asmeninio albumo nuotr.

Dijora prisipažino, kad prieš pusantrų metų jai yra tekę laikytis baltymų dietos ištisą mėnesi, nes tuomet ji buvo susilažinusi, kad sportuos ir sveikai maitinsis.

„Negaliu pasakyti, kad rezultatai buvo kažkokie neįtikėtini po šios dietos. Tačiau supratau, kad tikrai nesu baltymų žmogus, esu labiau prijaučianti picoms ir makaronams“, – teigia mergina.

Dijora prakalbo ir apie savo grožio bei geros savijautos ritualus.

„Turiu savo rytinį veido odos priežiūros trijų žingsnių ritualą: prausiklis, tonikas, serumas. O vakarais po grimo užtrunku ilgėliau – stengiuosi itin kruopščiai pašalinti makiažo likučius. Tad pirma į rankas imu micelinį vandenį, tuomet naudoju du skirtingus prausiklius, toniką, serumą, kremą. Na, ir retkarčiais, jei nepamirštu, kartą per savaitę naudoju odos šveitiklį“, – savo grožio ritualus atskleidžia televizijos laidų vedėja.

Dijora Petrikonytė / E.Šumilovaitės nuotr.

Dijora sako, kad bent kas mėnesį stengiasi apsilankyti pas kosmetologę, kadangi to reikalauja darbas televizijoje.

„Dirbant, veidas nualinamas „sunkiais makiažais“. Paprastai renkuosi tokias procedūras, kaip veido valymas ar drėgmės atstatymas. Na, o kirpyklą aplankau karta į du mėnesius“, – sako mergina.

Dijora Petrikonytė (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau