Dijora Petrikonytė su sužadėtiniu Andriumi taps tėvais: laukiasi pirmo vaiko

Dijora Petrikonytė ir Andrius Jonaitis / V.Černiausko nuotr.
Dijora Petrikonytė ir Andrius Jonaitis / V.Černiausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-11-20 17:59
AA

Televizijos laidų vedėja ir nuomonės formuotoja Dijora Petrikonytė pasidalino džiugia naujiena. Žinoma moteris su sužadėtiniu Andriumi Jonaičiu laukiasi pirmosios atžalos.

Apie šeimos pagausėjimą D.Petrikonynė pranešė socialiniuose tinkluose, taip pat šią žinią patvirtino ir portalui tv3.lt. Moteris jautrų momentą įamžino fotosesijoje, kuriai įgyvendinti pasirinko garsų šalies fotografą Gediminą Žilinską.

D.Petrikonytė pirmagimio laukia su sužadėtiniu Audriumi Jonaičiu. Pora susižadėjo šių metų gegužės mėnesį, viešnagės Italijoje metu. Šia naujiena Dijora taip pat dalinosi savo socialinių tinklų paskyroje, kurioje dalinosi įspūdingo žiedo nuotrauka ir rašė: „Taigi, tai įvyko“.

Dijora Petrikonytė / V.Černiausko nuotr.

Žurnalui „Žmonės“ šiais metais duotame interviu Dijora papasakojo jųdviejų pažinties istoriją.

„Susitikome prieš septynerius metus Palangoje, bendrų draugų kompanijoje. Tąkart Andrius man paliko rimto žmogaus įspūdį: odontologas, dvylika metų vyresnis... Paskui ilgai nesimatėme. Studijuodama užsibrėžiau tikslą pagaliau daryti tai, kas man patinka, – ir nusipirkau teatro abonementą. Eidavau į spektaklius viena, nes su manimi niekas nenorėjo eiti.

Susikurdavau mažytę šventę: po teatro eidavau į restoraną vakarienės, užsisakydavau proseko ir apmąstydavau, kokius jausmus man sukėlė spektaklis. Vieną vakarą taip sėdžiu restorane ir matau: priešais mane – Andrius, irgi vienas. „O ne, – galvoju, – tik neik prie manęs, nekalbink...“ Tą vakarą žiūrėjau „Sombrą“, gilų ir sudėtingą spektaklį, turėjau daug ką apgalvoti. Bet Andrius priėjo ir užkalbino. Taip pradėjome bendrauti – ir bendraujame jau trejus metus, tris mėnesius ir keturiolika dienų.

Dijora Petrikonytė ir Andrius Jonaitis / Socialinių tinklų nuotr.

Tai ilgiausi santykiai mano gyvenime. Andriaus neįsimylėjau iš pirmo žvilgsnio, bet dabar jis man atrodo tobulas“, – žurnalui „Žmonės“ kalbėjo Dijora.