Dileta Meškaitė-Kisielienė prakalbo apie šeimos planus: „Labai noriu vaikų!“

Dileta Meškaitė-Kisielienė / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė, merginų grupės „Queens of roses“ narė, televizijos laidų vedėja Dileta Meškaitė-Kisielienė – tikras energijos užtaisas. Jauna ir charizmatiška moteris yra įsitikinusi, kad gyvenime viskas – tiek karjera, tiek šeima yra lengvai suderinami, tad jau šį šeštadienį TV3 kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ atlikėja užsimins svajojanti apie šeimos pagausėjimą.

Kulinarinė laida „Virtuvės istorijos“ žiūrovus žadins nauju laiku – 10 val. ryto. Šį šeštadienį filmavimo aikštelėje azartiškai ir juoko kupinai dvikovai susitiks dvi draugės: tapytoja Skaistė Semenikė ir atlikėja Dileta Meškaitė-Kisielienė. Kuri iš jų šįkart džiaugsis pergale, spręs dar viena merginų draugė drabužių kūrėja Diana Vapsvė.

Ryto dvikovai netrūks azarto: merginos studijoje trumpam pamirš savo draugystę ir ironiškai viena kitai linkės nesėkmės. „Linkiu, kad austrės pridegtų“, – juokais pašaipią repliką mestelės D. Meškaitė-Kisielienė.

Nors studijoje merginos darbuosis kaip rimtos varžovės, laidos metu papasakos apie jųdviejų draugystę ir bendrus pomėgius. „Mėgstam gaminti ir esam kūrybiškos. Dileta taip pat tapo, tad turim apie ką pasikalbėti. Dažnai kartu pavakarojam, esam labai linksmos, man gera bendraut su Dileta, nes ji labai šviesus žmogus“, – draugei gražių žodžių negailės S. Semenikė.

Ruošdama patiekalą D. Meškaitė prisipažins, kad pati itin kruopščiai skaito produktų etiketes. „Esu alergiška gliutenui, tad man labai liūdnai baigiasi, jeigu kažką pražiopsau. Gaminti be gliuteno yra atskiras menas. Kol tai išmokau, daug keptuvių skrido“, – šypsodamasi kalbės dainininkė.

D. Meškaitė – jauna ir veikli moteris, tad nors ir svajoja apie šeimos pagausėjimą, savo gyvenimo be dainavimo neįsivaizduoja. „Viską galima suderinti. Nemanau, kad reikia kažko atsisakyti. Aš gyvenu šia akimirka, o šią akimirką viskas yra labai gerai. O vaikų aš labai noriu. Labai juos myliu“, – atviraus žinoma atlikėja.

Išmaniojo dienos pietų restorano „ilunch“ virtuvėje šeštadienio rytą virs azartiška kova, skambės nuoširdus juokas bei netils mergaitiški, nuoširdūs pokalbiai. D. Meškaitė-Kisielienė su šefe Ilona Juciūte-Čibirkiene ruoš gardų omleto ritinėlį su ypatingu padažu, o S. Semenikė, padedama „Kamado BONO“ direktoriaus ir grilio šefo Tomo Petrylos bei daugkartinio austrių kepimo čempiono Tado Gailiūno, ant grilio keps austres su parmezano sūriu ir majonezu.

Draugių kulinarinių sugebėjimų įvertinti atvyks dar viena artima draugė, prieš šešerius metus į mados pasaulį įžengusi, drabužius kurianti dizainerė D. Vapsvė. Ragaudama bičiulių pagamintus patiekalus kūrėja atskleis, kaip gimė jos naujausia kolekcija.

Kaip baigiasi smagūs draugių vakarojimai? Kaip pasikeitė S. Semenikės gyvenimas nugalėjus realybės šou „Baras“? Apie tai ir dar daug daugiau sužinosite jau rytoj, nuo šiol patogesniu laiku – 10 val. ryto, laidoje „Virtuvės istorijos“.

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais nauju laiku – 10 val. per TV3!

Skaitykite daugiau