Grožio formulė pagal Diletą: dėl alergijos glitimui tenka dažnai eksperimentuoti

Dileta Meškaitė-Kisielienė / Virginijaus Vapsvos nuotr.
Dileta Meškaitė-Kisielienė / Virginijaus Vapsvos nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-12-18 08:00
AA

Dainininkės, grupės „Queens of Roses“ narės Diletos MEŠKAITĖS-KISIELIENĖS (26) elektroninio pašto adrese žodis surf – užsiimti banglenčių sportu – atsirado neatsitiktinai! Sportas jai – ne tik malonumas, bet ir gražios išvaizdos raktas.

Mėgstate aktyvų laisvalaikį?

Taip! Ko tik nesu išmėginusi: banglentes, šuolius parašiutu, jėgos aitvarus, snieglentes, šuolius į vandenį. Anksčiau turėjau daugiau laiko ir galėjau dažniau sau leisti nulėkti į pajūrį ar svetur paplaukioti, tačiau dabar esu labai užimta, tad tenka ieškotis pramogų šalia namų. Vienas iš naujų atradimų – vandenlentės. Super pramoga ir super sportas! O be ekstrymo – jei atvirai, sporto klube aš retas svečias, bet du kartus per savaitę žaidžiu tenisą ir išlekiu į parką prasibėgti. Ar mano gyvenimo būdas judrus? Aš esu hiperaktyvi! Kai normalūs žmonės laisvą dieną tinginiauja lovoje, pirmas mano sakinys nubudus: „Ką veikiam?!“ (Užsikvatoja.)

Skaniai gaminate. Išduokite paslaptį, kaip išlaikote liekną figūrą?

Ką tik grįžau po atostogų, o tai reiškia, kad nei paslapties, nei lieknos figūros nebeliko (juokiasi)! Bet jei rimtai, esu alergiška glitimui, tad noriu ar nenoriu – dietos laikytis turiu. Maisto gaminimas man yra vienas didžiausių malonumų! Labai mėgstu eksperimentuoti, o dėl alergijos tai tenka daryti dažnai. Patinka žaisti virtuvinį žaidimą „Taip pat skanu, tik per perpus mažiau kalorijų“. Ir, žinokite, puikiai pavyksta: visi valgo, visi giria, net turiu mintį sukurti tinklalapį ir pasidalinti sveikais receptais su draugais.

Kuo atgaivinate veido odą po sceninio makiažo?

Geriausia atgaiva – jį nusivalyti. Dažnai naudoju drėkinamąsias kaukes. Mano oda jautri ir sausa. Renkuosi maitinamąsias, drėkinamąsias priemones. Labai mėgstu „Bioderma“ serumą, jį visada naudoju prieš dažydamasi. Makiažą valausi taip pat „Bioderma“ miceliniu vandeniu. Na, o dienai ir nakčiai puikiausiai tinka „Estée Lauder“ kremukai. Veido šveitimą ir sudėtingesnes kaukes patikiu profesionalams. Kūnui naudoju įvairius aliejus ir drėkinamuosius kremus. Tiesa, labai mėgstu dušo aliejų.

Ar kasdien naudojate dekoratyvinę kosmetiką?

Kasdien stengiuosi dažytis minimaliai, kartais išvis to nedarau. Bet jeigu tenka, renkuosi kuo natūralesnes makiažo priemones, be parabenų ir panašiai. Mano akys labai jautriai reaguoja į tušą, turiu savo atrastą ir numylėtą „Estée Lauder“. Renkuosi „Bobbi Brown“ kreminę pudrą su žolelių ekstraktu.

Kaip prižiūrite plaukus?

Negaliu atsidžiaugti savo plaukų stilistu, tiesą pasakius, nežinau, ką be jo daryčiau! Konstantin Kruminsh man parenka ir spalvą, ir priemones, labai juo pasitikiu. Kadangi plaukus tikrai kankinu, jiems atgaivinti prireikia intensyviai drėkinančių priemonių, kremų, aliejų. Pastaruoju metu naudoju „Label. M“ kosmetiką.

Kiekvienai moteriai itin jautrus gražių antakių klausimas – kas jums padeda sukurti tobulą jų formą?

Būtent! Ko neturiu, tai tankių ir tamsių antakių. Juos tvarkau ir chna dažau grožio salone, pati nerizikuoju. O šiaip koreguoju ir paryškinu „Bobbi Brown“ antakių pieštuku.

Suprantu, kad esate dažna grožio salonų lankytoja?

Turiu mylimas profesionales, kurioms patikiu antakių, rankučių ir pėdučių reikalus. Pati neturiu kantrybės, o ir šiaip nemoku... Pamenu, kažkada beveik likau be antakių, nes vis mėginau sulyginti, kad būtų vienodi (juokiasi). Dabar jau nerizikuoju. O dėl manikiūro – aš ir taip sunkiai valandėlę išsėdžiu kėdėje nesimuistydama, kol jį daro profesionalas, pati turbūt daryčiausi visą dieną ir išeitų tikrai ne taip gražiai. Bet labiausiai aš dievinu masažus! Reikėtų kada nueiti, nes tikrai seniai buvau. Dabar pat!

Jūsų oda tamsoka, saulės nugairinta, o gal apsilankote ir soliariume?

Soliariume pasirodau labai retai, nebent žiemą prieš kokią fotosesiją. Šiaip man jo nereikia – saulėje įdegu greitai, įdegis laikosi ilgai, mano oda ir taip tamsesnio atspalvio.

Yra moterų, kurios, nebūdamos ekrano ar scenos žmonėmis, be jokios būtinybės gulasi po grožio chirurgų skalpeliu. Ar pasinaudotumėte jų paslaugomis?

Kiekviena moteris, scenos ar ne scenos žmogus, daro tai, ką nori. Jie joms tai padeda atsikratyti kompleksų, jeigu dėl to jaučiasi geriau – kodėl ne? Žinoma, kas per daug, tas nesveika. Bet skalpelio azartą turbūt labai lengva pagauti ir vis daugiau trūkumų „pasitvarkyti“. Aš nesidariau jokių tobulinimosi procedūrų, teko tik pirštuką susitvarkyti, nes nemoku savęs nežaloti. Nuo pat mažų dienų nemėgau savo ausų ir sakiau, kad kai tik sulauksiu aštuoniolikos, pasidarysiu operaciją, tačiau suėjo tie aštuoniolika – ir pradėjau mėgti savo ausytes, nes jos mano ir daugiau niekas tokių neturi. O šiaip nesakau „niekada“. Jeigu dabar nereikia, nereiškia, kad nereikės vėliau.

Kokius kvepalus mėgstate?

Esu pamišusi dėl kvepalų ir namų kvapų. Man patinka sunkūs, prieskoniniai – dūmų, cinamono, vanilės, kavos ir pipirų mišiniai. Šuo metu rankinėje turiu „Frédéric Malle Portrait of a Lady“.

Ką dar rastume jūsų rankinėje?

Lūpų vazeliną, blizgį, rankų kremą, matinę birią pudrą.

5 grožio būtinybės:

1. Mylimas vyras šalia.

2. Lūpų vazelinas, jeigu nėra prie lovos – keliuosi ir einu ieškoti.

3. Kremas.

4. Vanduo.

5. Ekstremalesnis sportas.

Diletos Meškaitės ir Donato Kisieliaus vestuvės Vilniuje (46 nuotr.)
+40