Dizainerė Indrė Koženiauskienė: „Vienetinėms suknelėms sukurti prireikė mėnesių“

„Idesigner“ dizainerės Indrės Koženiauskienės kurtos suknelės / Vinco Alesiaus nuotr.
„Idesigner“ dizainerės Indrės Koženiauskienės kurtos suknelės / Vinco Alesiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-06-07 13:00
AA

Vienetiniai drabužiai, kuriais galima puoštis ir paplūdimyje, ir aprangos kodo paisyti reikalaujančiame renginyje – taip savo naujausių darbų kolekciją „Summer 2017“ pristato „Idesigner“ dizainerė Indrė Koženiauskienė.

Daugumai jų sukurti prireikė ir žinių, ir išmonės, ir kūrybiškumo, ir laiko. Autorė neslepia – dalies suknelių audinius „Idesigner“ kūrybinė komanda kūrė pati.

„Išskirtiniai drabužiai taip pat gali būti universalūs. Nors tai skamba lyg „nesusipratimas“, bet atsiranda vis daugiau žmonių, norinčių savo individualumą pabrėžti tiek ilsintis saulėtame paplūdimyje, tiek gurkšnojant kavą stilingoje didmiesčio kavinėje“, - patikino pašnekovė.

Naujoji kolekcija - tai lengvos, plazdančios, perregimos šifono suknelės, tinkamos bet kokiai progai. Jas, pasak I. Koženiauskienės, galima vilkėti iškilmingos šventės metu arba išėjus pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis.

„Idesigner” nekuria masinės mados, todėl pasikartojančių drabužių „Summer 2017“ nėra.

„Mes - vienetinių drabužių kūrimo namai, kuriuose kiekvienas užsakymas – individualus: klientui parenkami būtent jam tinkami siluetai, kirpimai, derinamos medžiagų bei aksesuarai”, - sakė I. Koženiauskienė.

Be individualių proginių, vestuvinių suknelių, vyriškų kostiumų siuvimo, „Idesigner” bendradarbiauja su užsienio sportinių šokių aprangos gamintojais ir siuva jiems sportinių šokių sukneles, skirtas varžyboms. Išskirtinių užsakymų sulaukiama ir iš mūsų šalies sportininkų, pageidaujančių aprangos ir svarbioms kovoms šokių aikštelėje, ir treniruotėms.

„Idesigner“ dizainerės Indrės Koženiauskienės kurtos suknelės (15 nuotr.)
+9