Dizainerės Ingridos Rutkauskaitės-Naujokės vestuvinės suknelės įamžintos aguonų lauke

Ingridos Rutkauskaitės-Naujokės kurtos vestuvinės suknelės  / Ūka photography nuotr.
Ingridos Rutkauskaitės-Naujokės kurtos vestuvinės suknelės / Ūka photography nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-08-04 12:27
AA

„Daug arba nieko“, – taip apie šiuolaikines vestuvinių suknelių madas su šypsena sako mados namų „InŽi“ kūrėja Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė. Šios dvi ryškiausios tendencijos, pasak dizainerės, tarp besiruošiančiųjų vienai svarbiausių savo gyvenimo švenčių vyrauja jau ne vienerius metus.

„Yra nuotakų, pirmenybę teikiančių klasikai ar minimalizmui, bet didesnė dalis prisiekiančiųjų mylimiesiems visą gyvenimą būti kartu šventinę dieną nori atrodyti išskirtinės ir puoštis tokiomis suknelėmis, kokių nebeapsivilks jokia kita proga“, – sako pašnekovė.

Ingridos Rutkauskaitės – Naujokės vestuvinės suknelės / Ūka photography nuotr.

Šįkart, pristatant aktualiausias mados namų naujienas, du skirtingus įvaizdžius I.Rutkauskaitei-Naujokei perteikti padėjo visas būrys savo srities profesionalų iš „Lotus home“. Tai, pasak kūrėjos, vieta, kurioje yra visko, ko gali prireikti įvairiausiomis progomis besiruošiančioms damoms – nuo visažo meistrų iki floristų bei dizainerių.

Ingridos Rutkauskaitės – Naujokės vestuvinės suknelės / Ūka photography nuotr.

„Man, puošiant nuotakas, norisi, kad viskas jose ir aplink jas derėtų – makiažas, gėlės, aksesuarai, šukuosena, šventės tema. Žinoma, vestuvių akcentu tebeišlieka visi baltos atspalviai. Bet yra ir nuotakų, norinčių netradicinių sprendimų. Pavyzdžiui, šią vasarą kūrėme rožinę suknelę Vokietijoje gyvenančiai merginai – ji rengė savo svajonių vestuves, kuriose klasika buvo ne itin geidžiama“, – pasakoja I.Rutkauskaitė-Naujokė.

Ingridos Rutkauskaitės – Naujokės vestuvinės suknelės / Ūka photography nuotr.

Dizainerės įsitikinimu, vestuvių madų tendencijose nėra jokių griežtų taisyklių, todėl svarbiausia yra ne suknelės spalva ar modelis, o tai, kai meilės priesaiką tarianti ir puotą ta proga su išrinktuoju rengianti nuotaka iš tiesų jaučiasi.

Ingridos Rutkauskaitės-Naujokės vestuvinės suknelės aguonų lauke (29 nuotr.)
+23