Domantas Sabonis su šeima mėgavosi pasakiškomis atostogomis: kadruose – linksmybės jachtoje

Domanto Sabonio šeima / Instagram nuotr.
Domanto Sabonio šeima / Instagram nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-06-24 11:23
AA

Krepšininkas Domantas Sabonis laukdamas olimpinio starto mėgavosi pasakiškomis atostogomis su šeima. Jo žmona Shashana pasidalijo keletu šiltų prisiminimų.

Keletų pasakiškų atostogų kadrų D.Sabonio žmona Shashana pasidalijo instagrame.

Paviešintose akimirkose užfiksuoti ne tik sutuoktiniai, beti ir jų atžalos – dvejų metukų sūnus Oliveris Tigeris bei netrukus pirmąjį gimtadienį sutiksianti dukra Eleven Rose.

„Valtys, kūdikiai, gėrimai ir užpakaliukai“, – šalia atostogų kadrų rašė Shashana.

Šilti D.Sabonio šeimos atostogų kadrai sužavėjo gerbėjus. Jie negailėjo komplimentų žaviai šeimai, o ir linkėjo gerai pailsėti.

Prie pasidalintų kadrų gerbėjai spėliojo, kad pora laiką leido Ispanijoje.

Fotogalerija:

Domanto Sabonio šeimos atostogos (7 nuotr.)
+1

Žmonės.lt primena, kad birželio 16-ąją krepšininkas pasirodė Palangoje, kurioje prasidėjo Lietuvos rinktinės olimpinis kelias.

Pajūryje mūsų šalies krepšininkai pradėjo rengtis olimpiniam atrankos turnyrui Puerto Rike, kur liepos 2-7 dienomis šešių komandų varžybose tik nugalėtojai iškovos kelialapį į Paryžiaus olimpines žaidynes, prasidėsiančias liepos 26 dieną.

Palangoje susibūrusi Lietuvos krepšinio rinktinė sekmadienį sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes su Slovėnijos krepšininkais, prieš kuriuos pasiekė pergalę. Šiose rungtynėse D.Sabonis dėl asmeninių priežasčių nežaidė.