Domantas Sabonis su žmona Shashana atskleidė būsimo vaiko lytį: poros reakcija nustebino

Domantas Sabonis ir Shashana Rosen / Instagram nuotr.
Domantas Sabonis ir Shashana Rosen / Instagram nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-06-14 11:25
AA

Amerikoje krepšinį žaidžiantis Domantas Sabonis ir jo žmona Shashana Rosen gyvena antro vaiko laukimu. Paaiškėjo, kokia bus vaikelio lytis.

Domantas Sabonis ir Shashana Rosen savo vaikelio lytį atskleidė socialiniuose tinkluose.

Ar bus mergaitė, ar berniukas, išdavė iš susprogdinto juodo baliono pasipylę konfeti.

Rožinė spalva parodė, kad jiedu susilauks mergaitės.

Pora neslėpė nuostabos ir tikino, jog galvojo, kad susilauks berniuko.

Domantas Sabonis ir Shashana Rosen / Instagram nuotr.

Keletu fotosesijos kadrų Shashana pasidalijo instagrame.

Juose kūdikio besilaukianti moteris pozavo kartu su savo pirmagimiu.

Žinią apie antrąjį nėštumą Shashana Rosen paskelbė instagrame. Nuotraukoje ji pozuoja kartu su Domantu Saboniu. Joje matomas padidėjęs pilvukas.

Žmonės.lt primena, kad praėjusiųjų metų kovo 11-ąją pora susilaukė pirmagimio.

Vaizdo įrašas buvo įkeltas krepšinio klubo „Kings“ socialinio tinklo paskyroje.

„Taip, aš susilaukiau kūdikio. Esu labai susijaudinęs, buvau su žmona ir tai nuostabu“, – spaudos konferencijos metu sakė D.Sabonis.

Pora vestuviniais žiedais apsikeitė 2021-ųjų rugpjūtį. Iš pasidalytų nuotraukų buvo panašu, kad pora susituokė prabangioje pilyje-viloje. Akylai stebintys krepšininko gyvenimą spėjo, kad vestuvių ceremonijai pora bus pasirinkusi „Villa Ephrussi de Rothschild“, pajūrio vilą Prancūzijoje.

Apie vestuves tviteryje rašė ir žurnalistas Scottas Agnessas: „Tai vestuvių savaitgalis Domantui Saboniui. Dabar jis jau vedęs vyras.“

Galiausiai po kurio laiko D.Sabonis ir S.Rosen savo ypatingos dienos akimirkomis nusprendė pasidalinti svetainėje chromatafilms.com.

„Jei norite sužinoti daugiau apie Shashanos ir Domanto vestuves Pietų Prancūzijoje, esate tinkamoje vietoje. Ši šventė – neabejotinai vienos svarbiausių mūsų sezono vestuvių“, – buvo rašoma chromatafilms.com.

Domantas Sabonis su širdies drauge Shashana / Asmeninio albumo nuotr.

Vestuvinius filmukus kuriančios įmonės internetiniame puslapyje buvo teigiama, kad šis poros 3 dienų savaitgalis išliks atmintyje ilgam ne dėl to, kad buvo be galo gražus ir jaudinantis, bet ir dėl visko, kas nutiko.

„Shashana ir Domanto gerumas, svečiai, skirtingos vietos, į kurias važiavome, užkulisiai, išliksiantys atmintyje dar labai ilgai... Tiesiog pažiūrėkite šį trumpą vaizdo klipą!“ – rašoma internetiniame puslapyje.

Pora susižadėjo 2020 m. rugpjūtį. Džiugią žinią tuomet socialiniuose tinkluose pranešė būtent Domanto Sabonio mylimoji. Pasidalijusi žaisminga nuotrauka, kur pora užfiksuota vienas kito glėbyje. Shashana pokštavo, kad pagaliau pavyko sutramdyti svajonių jaunikį.

Ir, kaip pridūrė, taip vienas kitą stipriai glausdami jiedu galės praleisti visą gyvenimą. „Trapped him (supančiojau jį)“, – prie nuotraukos šmaikštavo mergina.

Apie sužadėtuves pranešė ir pats D.Sabonis. „Esu laimingiausias vyras pasaulyje“, – instagrame rašė jis.