Donaldo Trumpo dukra Tiffany ištekėjo už Michaelo Bouloso: vestuvių vos nesugadino uraganas

Tiffany Trump ir Michaelas Boulosas, Donaldas Trumpas / Scanpix nuotr. ir stop kadras
Tiffany Trump ir Michaelas Boulosas, Donaldas Trumpas / Scanpix nuotr. ir stop kadras
Šaltinis: Žmonės
2022-11-13 09:45
AA

Šeštadienį, jauniausia Donaldo Trumpo dukra Tiffany Trump (29) ištekėjo už verslininko Michaelo Bouloso (25). Vestuvės vyko Palm Beach, Floridoje. Prie altoriaus jaunąją atlydėjo tėvas D.Trumpas. Šventėje dalyvavo ir mama Marla Maple.

Ketvirtadienį į Mar-a-Lago, esantį Palm Beach, Florencijos valstijoje, atkeliavęs uraganas „Nicole“ galėjo pristabdyti pasiruošimą Tiffany Trump ir Michaelo Bouloso vestuvėms. Tačiau ceremonija vis dėlto įvyko šeštadienį, 16.30 val., buvusio prezidento Donaldo J.Trumpo klube ir privačioje rezidencijoje, praneša „New York Times“.

Viskas vyko kaip planuota, nepaisant prieš kelias dienas buvusių nepalankių oro sąlygų.

Poros svajonių vestuvėms įgyvendinti buvo pasitelktas libanietis vestuvių ir renginių planuotojas Toni Breissas, garsėjantis savo dideliais renginiais.

T.Trump prie altoriaus prieš 250 svečių palydėjo jos tėvas D.Trumpas. Nuotaka vilkėjo pagal užsakymą sukurtą „Elie Saab“ suknelę.

„Ellie Saab padėjo sukurti magiją“, – per savo atstovą Stuartą Wattsą sakė D.Trump motina Marla Maples.

Tiffany pasirinko graikų deivės įkvėptą libaniečių dizainerės suknelę, norėdama priminti M.Bouloso paveldą ir manė, kad ji tinka jų amerikiečių ir libaniečių vestuvėms, sakė T.Trump per S.Watts.

Šventėje dalyvavo dvi D.Trumpo žmonos – buvusi Marla Maples ir dabartinė Melania Trump.

M.Boulosą „Vanity Fair“ pristato kaip milijardieriaus paveldėtoją. Jis gimė Libane ir yra tėvo Massado Bouloso Nigerijos transporto priemonių, įskaitant motociklus, platinimo ir surinkimo įmonės „Boulos Enterprises“, paveldėtojas.

T.Trump 2020 m. baigė Džordžtauno universiteto Teisės centrą.

Tiffany – vienintelė D.Trumpo ir jo antros žmonos Marlos Maples atžala. Ji augo su motina Kalifornijoje.

Penktadienį M.Maples, kuri padėjo planuoti savo dukters vestuves, instagramo įraše pasidalijo T.Trump gyvenimo akimirkomis.

„Tiffany Ariana: Kartą laikiau tave ant rankų. Dabar, kai su meile stebiu, kaip tu eini į priekį, žinok, kad visada būsi mano kūdikis, dabar ir po savo vestuvių dienos. Su meile, mama“, – rašė M.Maples.

Per savo atstovą atsiųstame tekste Marla Maples rašė: „Tai tokia ypatinga proga šeimai ir artimiems draugams švęsti Tiffany ir Michaelo dieviškąją sąjungą su tiek daug meilės, džiaugsmo ir vienybės.“

Kitų vestuvėse dalyvavusių svečių tapatybės buvo laikomos paslaptyje, tačiau likus kelioms dienoms iki renginio vienas Tiffany draugas, prašęs neminėti jo pavardės, elektroniniame laiške „The New York Times“ teigė, kad į vestuves buvo pakviesti ir jose turėjo dalyvauti dailininkų Sophie Matisse ir Alaino Jacquet dukra Gaia Matisse, visuomenininkė Karen Shiboleth ir visuomenininkas bei modelis Peteris Brantas jaunesnysis.

Pasak „Town and Country“, pora pradėjo susitikinėti 2018 m., o apie savo sužadėtuves instagrame paskelbė 2021 m. sausį, paskutinę D.Trumpo prezidentavimo dieną.

„Buvo garbė Baltuosiuose rūmuose su šeima minėti daugybę įvykių, istorinių sukakčių ir kurti prisiminimus, kurie ne ką mažiau ypatingi nei mano sužadėtuvės su nuostabiu sužadėtiniu Michaelu! Jaučiuosi palaiminta ir susijaudinusi dėl mūsų kito etapo!“ – rašė T.Trump po instagrame paviešinta nuotrauka.

Fotografijoje matosi ir T.Trump ranką papuošęs sužadėtuvių žiedas.