Dovydas Do: apie drabužius, moteris, vyrus ir jų tipus

Dovydas Do / Vida Press nuotr.
Dovydas Do / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-05-11 20:25
AA

Galima sakyti, tėra du moterų tipai: tos, kurios eidamos pirkti drabužių būtinai vedasi savo vyrus, ir tos, kurios juos palieka ramybėje.

Nei aš, nei mano likimo broliai nežinome, kas dedasi jūsų galvose. Bet bandau įsivaizduoti pirmosios damų grupės motyvus. Galbūt jos trokšta su savo mylimuoju viską patirti kartu? Gal geidžia pasimaivyti ir pakedenti plunksnas prieš jį ir veidrodį? O gal joms tiesiog nuobodu matuotis vienoms?

Spėlioju, kokiais argumentais vadovaujasi tos, kurios palieka vyrus namie. Nepasitiki jų skoniu arba gebėjimu kritiškai vertinti spalvų derinius? Ar tai tėra būdas susitikti su draugėmis? Savotiška meditacija vienoms? O galbūt jos nori nustebinti mylimąjį atnaujintu garderobu arba tiesiog susitaikė su faktu, kad jam tai nuobodžiausias užsiėmimas pasaulyje.

Vyrus šiuo klausimu sugrupuoti irgi paprasta. Garantuotai visi iki vieno veržte veržtųsi į apatinių drabužėlių matavimąsi. Visais kitais atvejais taip pat egzistuoja tik du patinų tipai: pakenčiantys matavimosi kabinų prieigas ir norintys per jas prasieiti su liepsnosvaidžiu.

Bet kokiu atveju, atsidūrę drabužių salono širmų zonoje vyrai užsiima dviem dalykais. Arba vertina pirkėjų madų demonstravimą kaip estetinį grožį, arba aitrina savo seksualinę vaizduotę, nes – norite tikėkite, norite ne – net ilgiausias sijonas ar plačiausiai krintanti palaidinė gali padėti mums įsivaizduoti jus nuogas.

Šiaip ar taip, manau, kad bet kuris moters ir vyro derinys šiuo klausimu daug pasako apie jų santykius.

Pora parduotuvėje / Vida Press nuotr.

Jeigu įsimylėjėliai kartu mielai keliauja į moteriškų drabužių skyrių, tai vyras arba yra rūbų dizaineris, arba įsimylėjęs iki ausų.

Jeigu įsimylėjėliai kartu mielai keliauja į moteriškų drabužių skyrių, tai vyras arba yra rūbų dizaineris, arba įsimylėjęs iki ausų. Tai reiškia, kad jis nori ryti savo moterį akimis visą parą ir visomis aplinkybėmis, net jeigu tai reikš nuobodžius pusvalandžius už širmos. Nebent pavyks šmurkštelėti kabinos vidun... O dailioji poros pusė irgi nori su mylimuoju dalytis viskuo ir nė negalvoja turėti nuo jo paslapčių. Kiekvienas uodegos vikstelėjimas ar šypsena – didžiausia laimė, kokia tik gali nutikti.

Taigi jei judu priklausote šiai kategorijai, jūs arba ką tik pradėjote draugauti ir šis etapas kada nors baigsis, arba nusipelnote sveikinimų – esate iš tiesų laimingi.

Kita vertus, jeigu kartu eiti į pakabų rojų netrokštate nei jūs, nei jūsų mylimasis, taip pat sveikinu – jūsų pora jau yra atlaikiusi įvairiausių išbandymų, vienas kitu pakankamai pasitikite ir nekuriate dramų ten, kur jų nėra. Žinote, kur vienas kitą papildote, o kur – tik painiojatės po kojomis. Todėl pragmatiškai sutariate nesigadinti laiko ar nervų. Geriau tuo metu, kol jūs apsipirkinėsite, jis paruoš vakarienę, nusives vaikus į kiną ar nuplaus automobilį. Bet kokiu atveju, jūsų poros pasaulis taps dar truputį gražesnis.

O štai jei moteris maldauja mylimąjį palydėti ją pasimatuoti keletą sijonų, bet jis springsta iš pykčio, greičiausiai esate kartu jau ilgokai. Neišsigąskite, tai nereiškia, kad savo vyrui atsibodote. Tiesiog jo pomėgiai kur kas žemiškesni: sportas, automobiliai, motociklai, technologijos, žvejyba, valgiai, gėrimai ir t. t. Laukimas prie persirengimo kabinos jo niekaip nemotyvuoja, o ir pačios žinote, kad vyrų kantrybė neprilygsta jūsiškei.

Labiau sunerimti derėtų, jei vyras jokiais būdais – nei žodžiu, nei žvilgsniu, nei atvipusiu žandikauliu, nei tik jam būdingu stiliumi – nepagiria jūsų išvaizdos kasdienybėje. Tai gali reikšti, kad jūs prarandate jo dėmesį. Pabandykite jį vėl sudominti. Tiesiog sugundykite. Jūs žinote – kaip.

Sakyčiau, daug blogiau, jei vyrukas prašosi moteriai į kompaniją, bet pastaroji kratosi jo paslaugų. Tiesą sakant, tragedija jau nebetoli. Juk jūsiškis nori grožėtis jumis, savąja Afrodite. Pasiryžęs kankintis laukdamas ar nešiodamas kitus dydžius. Bet jūs jį atstumiate. Gali būti, kad tokiu būdu nesąmoningai netgi išbraukiate sekso galimybę iš jo planų. O tada jau kyla pavojus santykiams. Ne dėl paties sekso kaip fizinio veiksmo. Dėl to, kad prarandate intymumo akimirkas, kurios jus paverčia ne šiaip draugais.

Beje, reikėtų paklausti savęs, kodėl nenorite eiti ieškoti apdarų kartu su savuoju? Kai kurios moterys pačios yra man pripažinusios, jog puošiasi pirmiausia – dėl kitų moterų. Bet nejaugi jums visiškai nesvarbus jo dėmesys?

Ar jau atpažinote, kuri pora esate jūs? O jei galvojate, kad šis tekstas ne apie judu, arba esate vieniša, kitą kartą prieš žengdama į kabiną apsidairykite aplink. Tikrai suprasite, apie ką aš.