Dovydas Do: trijų meilės istorija

Dovydas Do / Vida Press nuotr.
Dovydas Do / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-04-27 21:02
AA

Tu gali būti pats viršiausias generolas, griežčiausias bokso treneris arba talentingiausias šunų dresuotojas. Gali būti ištobulinęs įsakinėjimo meną iki smulkmenų. Bet vieną dieną teks pripažinti seną banalią tiesą: širdžiai neįsakysi.


Su mergina, vadinkim ją Mišele, susipažinom banaliai – internetu. Pirmoji gyva pažintis nuo žemės neatplėšė, bet intrigos žiežirba švystelėjo. Todėl susitikom dar porą kartų ir pajutom apibusę trauką. Palengva įsiliepsnojo romanas, kuriuo mėgaujasi abi pusės ir ima vis labiau įsileisti į vienas kito gyvenimus. Pradėjom kartu vaikščioti į draugų vakarėlius ir pažindinti su savo kompanijomis.

Tokiu būdu vieną vakarą atsidūrėm Mišelės draugės, tarkim – Samantos, namuose. Svečių buvo daug, publika įvairi ir nenuobodi, bet aš kažkokiu būdu didžiąją dalį vakaro praleidau šnekučiuodamasis su šeimininke ir Mišele.

Kitais atvejais tik iš mandagumo klausaisi dviejų senų draugių pokalbio, kurios vardija tau nieko nesakančius miestelio gatvių pavadinimus ir prapliumpa kvatotis, vos paminėjusios kokį nors vardą. Tačiau tąsyk kažkaip mėgavausi. Mane užbūrė jų draugystė ir istorijos.

Išvažiavome nakvoti pas Mišelę ir ano vakaro nesureikšminau. Bet vieną dieną atsitiktinai sutikau Samantą eidamas pietauti. Ji su kolege kaip tik baigė darbinį susitikimą su klientais ar partneriais ir ieškojo, kur užkąsti.

Kaip tikras biurų kvartalo vilkas, pasiūliau savo paslaugas ir vėl puikiai praleidau laiką dviejų tarpusavyje susigrojusių merginų draugijoje. Darsyk prisiklausiau istorijų apie žmones, apie kuriuos nieko nebuvau girdėjęs, bet dar kartą patyriau didelį malonumą.

Po poros dienų feisbukas man išmetė Samantos nuotrauką ir pakviečiau ją į draugus. Atrašė po kelių minučių.

Ėmėm susirašinėti nuolat. Turiu omenyje, visą laiką nuo ryto iki vakaro. Pernelyg naujojo hobio neanalizavau, bet kažkodėl neužsiminiau apie tai Mišelei.

Virtualus pokalbis su Samanta pasisuko apie seksą ir tai manyje įaudrino žvėrį.

Vieną vasaros vakarą Mišelė buvo kažkur išvykusi, todėl vakarojau vienas namuose. Žinoma, su telefonu rankose. Virtualus pokalbis su Samanta pasisuko apie seksą ir tai manyje įaudrino žvėrį.

Nesvarsčiau „už“ ar „prieš“. Šokau į batus ir išvažiavau pas ją. Sugebėjau net buto adresą atgaminti.

Samanta irgi nedvejojo. Įsileido mane ne tik į namus, bet ir po drabužiais.

Nebebuvome paaugliai ar serialo personažai, todėl kitą rytą nepuolėme į melancholijas ar plaukų rovimąsi. Nesinorėjo ir Mišelės apgaudinėti. Nutarėme jai viską iškloti tiesiai šviesiai.

Po poros dienų tarsi atsitiktinai atsivežiau Mišelę pavakarieniauti į jos mėgstamą restoraną. Įsitaisėme lauke. Kaip tik tuo metu „pro šalį ėjo“ Samanta, mudu pakvietėm ją prisėsti.

Vakaras įsibėgėjo ir aš užvedžiau pagrindinę temą. Jaučiausi ramus. Buvau įsitikinęs, kad elgiuosi teisingai ir laimėsiu daugiau nei prarasiu.

Bet Mišelė sumaišė visas kortas. Ji klausėsi manęs ir Samantos ramiai, bet nevaidino ir nesitramdė – porą kartų skruostu nubėgo ašara. Galiausiai ji išgėrė vyno taurę iki dugno, velniukiškai šyptelėjo ir pasiūlė: šiąnakt mylėkimės trise.

Kūną perskrodė nuojauta: bėk dabar! Bet vynas, prigimtinė trauka moterims ir savotiškas skolos Mišelei jausmas paėmė viršų. Manau, kažkas panašaus atviliojo ir Samantą. Galbūt geismą dar labiau įkaitino netikėto eksperimento vilionė.

Ta naktis buvo nuostabi. Aistra tryško per kraštus, kūnai patys žinojo, kaip elgtis. Pirmuoju smuiku grojo Mišelė, kuri kildavo į geidulių dvikovą tai su manim, tai su Samanta, tai su abiem iš karto. Tai buvo kažkas ypatingo. Tarsi laikas pats būtų sustabdęs akimirką, bet užliejęs ją įvykiais.

O rytas atrodė neįtikėtinai natūralus. Prabudome visi trys apsikabinę ir nuogi. Paeiliui stojome prieš dušo teismą. Kartu papusryčiavome ir išsiskirstėme. Atsisveikindamas abi merginas pabučiavau į lūpas.

Jau po kelių valandų suvokiau, kas nutiko. Nežinau, ar Mišelė elgėsi sąmoningai, ar intuityviai, bet ta naktimi ji tiesiog užkirto kelią abiem santykių kryptims.

Jaučiau, kad nebegaliu nei grįžti pas ją, nei įsiūbuoti draugystės su Samanta. Mišelė labai paprastai ir aiškiai padėjo du taškus skirtinguose sakiniuose. Supratau, kad ji teisi. Prieš tą naktį viskas galėjo išsirutulioti įvairiausiais siužetais. Bet po mūsų trijulės šokio lovoje nebebuvo jokių kelių.

Nebandžiau susisiekti nei su viena ir niekad nesidomėjau, kaip jos gyvena toliau. Tik įdomu, kas nutiko jų draugystei?