Dovydas Laukys pirmąkart prabilo apie skyrybas su Monika Marija: įvardijo pagrindinę priežastį

Monika Marija ir Dovydas Laukys / Manto Kristijono Kuliešiaus, Luko Griciaus ir asmeninio archyvo nuotr.
Monika Marija ir Dovydas Laukys / Manto Kristijono Kuliešiaus, Luko Griciaus ir asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-30 21:23
AA

Praėjusiais metais pasitvirtino kurį laiką netilusios kalbos, kad byra aktoriaus, atlikėjo Dovydo Laukio ir dainininkės Monikos Marijos Paulauskaitės santuoka. Iki šiol atvirai apie tai nekalbėjęs Dovydas nusprendė išsamiau papasakoti, kas lėmė santuokos griūtį ir kaip dabar bendrauja su buvusia žmona.

Apie skyrybas su atlikėja Monika Marija Paulauskaite D.Laukys prakalbo Delfi TV laidoje „Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi“.

Dvi išširusios Dovydo Laukio santuokos buvo viena iš pagrindinių interviu temų. Pašnekovas teigė, kad gyvenime, taip pat ir santykiuose, yra spontaniškas ir viskam atsiduoda šimtu procentų, tačiau anaiptol nėra lengvabūdis – pašlijusius santykius jis visuomet bandydavo gelbėti.

Dovydas Laukys ir Monika Marija Paulauskaitė-Laukė / Ramūno Danisevičiaus nuotr.

Prabilęs santuokos su dainininkė Monika Marija griūtį, vyras kaip vieną iš pagrindinių skyrybų priežasčių laidoje „Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi“ įvardijo pasitikėjimo stoką.

„Mes negalėjome vienas kitu pasitikėti, manau. Tai labai prastas jausmas, nes jauti nesinchroną, nesaugumą, o nesaugumas iššaukia visas kitas emocijas ir mažas šūdbėdes, priekaištavimus“, – laidoje pasakojo Dovydas ir susimąstęs pridūrė, kad dėl šito jausmo kilo bene visos jų problemos.

R.Mackevičiui paklausus, ar impulsyvus sprendimas kurti santykius ir tuoktis yra geras, Dovydas atsakė, kad jis turi tvirtą šeimos viziją su žmonos, vyro atsakomybėmis, vaikais ir bendra senatve, tad sutikęs tinkantį žmogų bando jos siekti. Jis pripažino, kad įkvėptas elgiasi labai spontaniškai ir ieško į save panašaus žmogaus.

Tačiau, Rolandui pastebėjus, jog Dovydo spontaniškumas kartais gali sužeisti kitą žmogų, pašnekovas pritarė šiai minčiai.

„Čia yra įdomus dalykas, aš ieškau panašaus į save žmogaus. Pavyzdžiui, pasiūlau susitikti už trijų valandų. Taip buvo su Monika Marija. Tam, kad sutiktų su šia idėja, žmogus turi būti taip pat spontaniškas. Į santykius reikia eiti pilna koja, pasiruošus priimti pasėkmes ir prisiimti atsakomybę, kai kažkas nepavyksta“, – laidoje „Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi“ kalbėjo D.Laukys.

Monika Marija ir Dovydas Laukys / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Dovydas tikino, kad priimti sprendimą skirtis nebuvo lengva abu kartus. Jis pasakojo, kiek daug verkė, mąstė, kalbėjosi su žmogumi, kol viskas pasidarė aišku.

„Tai yra pralaimėjimas. Mano mama sakė, kad aš labai pasikeičiu santykiuose, būnu pasiruošęs keistis ir adaptuotis. Bet pralaimėti aš labai labai nemėgstu, nors ir pralaimėjimų gyvenime turiu daug“, – tęsė jis.

Laidoje „Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi“ prisiminta ir graži Monikos Marijos bei Dovydo tradicija rengti šeimos susirinkimus, kuriuose pora diskutuodavo, kas gerai ir kas blogai. Anot vyro, paskutinio tokio susirinkimo metu ir buvo prieita išvada išsiskirti. Tiesa, jis nenorėjo išduoti, kurio iniciatyva išsiskyrė.

„Tai – ne pliusų ir minusų vakarai. Labiau situacijos peržvelgimo ir pamąstymo kartu.

Nerimas dėl skyrybų buvo iki pat paskutinės akimirkos. Vis tiek su žmogumi praleidi tam tikrą laikotarpį, susisieji emociškai.

Bet dėl nieko nesigailiu“, – pasakojo Dovydas.

Paklaustas, ką darė, kad po skyrybų numetė ne vieną kilogramą ir išgražėjo, D.Laukys atskleidė, jog ilgą laiką prastai jautėsi. „Bet, kai nenori šūdinai jaustis, pradedi sportuoti. Ėmiau bėgioti ir ėmė kristi kilogramai.“

Jis tikino, kad šiuo metu su Monika Marija šiuo metu nepalaiko jokių santykių.

Laidoje D.Laukys taip pat prisipažino apie romantiškus santykius su „Mis Lietuvos 2013“, tinklaraštininke, didžėja Simona Burbaite. Vis dėlto R.Mackevičiui pasitikslinus, ar jau dabar gali jį su S.Burbaite vadinti pora, Dovydas tik mįslingai atsakė, kad jiedu niekur neskuba.

„Mūsų santykiai tokie, kad mes neskubame, – Delfi TV laidoje tarė jis ir paklaustas, ar yra įsimylėjęs, ilgai mąstęs pridūrė. – Kodėl aš čia vaidinu, kad man reikia ilgai mąstyti? Jo, jaučiuosi įsimylėjęs.“

Dovydas Laukys ir Simona Burbaitė / Leono Somovo nuotr.

Primename, kad praėjusiais metais Dovydą Laukį su atlikėja Monika Marija ištiko santuokos krizė. Kalbos apie tai sklandė jau kurį laiką. Dar rudenį pastebėta, kad jiedu vienas kito nebeseka socialiniuose tinkluose ir nebesidalija bendromis nuotraukomis.

Galiausiai kalbas apie santuokos krizę portalo lrt.lt transliacijoje patvirtino Monika Marija.

„Mes su Dovydu nelabai randame įkvėpimo vienas kitame. Todėl man vis dėlto atrodo šiai dienai, čia dabar sėdint, kad galbūt niekada ir nebus mano didžiausia meilė kažkoks žmogus“, – sakė Monika Marija.

Žmonės.lt primena, kad Monika Marija ir Dovydas Laukys susituokė 2020-aisiais.

Fotogalerija:

Simona Burbaitė ir Dovydas Laukys (47 nuotr.)
+41

Simona Burbaitė (44 nuotr.)
+38