Monika Marija ir Dovydas Laukys išgyvena santuokos krizę: tylą nutraukė pati atlikėja

Monika Marija ir Dovydas Laukys / Juliaus Kalinsko ir asmeninio albumo nuotr.
Monika Marija ir Dovydas Laukys / Juliaus Kalinsko ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-12-16 12:27
AA

2020-aisiais susituokę aktorius, atlikėjas Dovydas Laukys ir dainininkė Monika Marija Paulauskaitė-Laukė išgyvena santuokos krizę.

Kalbos apie tai sklandė jau kurį laiką. Dar rudenį pastebėta, kad jiedu vienas kito nebeseka socialiniuose tinkluose ir nebesidalija bendromis nuotraukomis.

Portalui Žmonės.lt kiek anksčiau susisiekus su Dovydu Laukiu, apie savo asmeninį gyvenimą niekada daug neatviravęs atlikėjas nedaugžodžiavo ir šį kartą.

„Negaliu pakomentuoti“, – į Žmonės.lt klausimą, kodėl socialiniame tinkle „Instagram“ nebeseka žmonos, atsakė D.Laukys.

Monika Marija ir Dovydas Laukys / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Galiausiai penktadienį kalbas apie santuokos krizę portalo lrt.lt transliacijoje patvirtino Monika Marija.

„Mes su Dovydu nelabai randame įkvėpimo vienas kitame. Todėl man vis dėlto atrodo šiai dienai, čia dabar sėdint, kad galbūt niekada ir nebus mano didžiausia meilė kažkoks žmogus“, – sakė naują dainą „Vienas namuos“ pristačiusi atlikėja.

Tiesa, minėtoje transliacijoje pridūrė, kad oficialiai išsiskyrusi nėra: „Dokumentų jokių nesame pasirašę.“

Žmonės.lt primena, kad Monika Marija ir Dovydas Laukys susituokė 2020-aisiais. Tų metų rugsėjo mėnesį Monikos Paulauskaitės ir Dovydo Laukio pavardės buvo įrašytos ketinančiųjų tuoktis sąraše ir pasiekė Vilniaus santuokų rūmus. ​

Dovydas Laukys, Monika Marija Paulauskaitė-Laukė / Svetlanos Bolnienės nuotr.

​Nors tuomet vestuvės užfiksuotos nebuvo, po kurio laiko prie Monikos Marijos mergautinės pavardės atsirado ir antroji – vyro: atlikėja prisistatė Monika Marija Paulauskaite-Lauke.

Po kurio laiko vestuvių faktą patvirtino ir pati Monika Marija, pasidalindama nuotraukomis, kuriose matyti poros pirštus papuošę vestuviniai žiedai. Laukiai pasirinko auksinius papuošalus su išgraviruotais jų pirštų antspaudais.

Praėjus beveik metams po žinios apie vestuves Monika Marija ir Dovydas davė interviu žurnalui „Žmonės“. Jie pasakojo, kad jų tuoktuvės įvyko ekspromtu. Monika Marijai davė lygiai tris valandas – per tiek laiko reikėjo susirasti suknelę, pasidaryti makiažą ir atšvęsti mergvakarį. Vestuvės vyko prie jūros, vidury nakties.

„Apie tokią šventę, kokia buvo mūsų su Dovydu, iš tikrųjų net nebuvau svajojusi. Dabar jau išmokau pamoką, kad spontaniškumas dovanoja brangiausias ir nepakartojamas akimirkas, ir, nors būdama maža mergaitė savo vestuves „planavau“ kitaip, įsitikinau – atitrūkti nuo svetimų, iš aplinkos sugertų fantazijų yra geriau nei bet kokios svajonės, – žurnalui „Žmonės“ sakė atlikėja. – Tvirtai tikiu, kad svarbiausių gyvenimo momentų neturėtų užgožti klausimai apie makiažą, tinkamai išlygintą suknelę ar svečių sąrašo ilgį. Ne tai norėjome su Dovydu prisiminti iš vestuvių... Dabar prisimename tik vienas kitą ir neabejotinai drąsiausią kartu žengtą žingsnį!“

Fotogalerija:

Monika Marija Paulauskaitė ir Dovydas Laukys (36 nuotr.)
+30