Duris atvėrė pirmasis „Mamų unijos“ reabilitacijos centras Baltijos šalyse: tarp svečių – žinomi veidai

„Mamų unijos“ reabilitacijos centro atidarymas / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
„Mamų unijos“ reabilitacijos centro atidarymas / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-19 12:38
AA

Rugsėjo 19 d. duris atvėrė paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“ reabilitacijos centras, kuris nemokamai teiks įvairių specialistų paslaugas vėžiu sergantiems vaikams. Šiuo metu jau teikiamos kineziterapeuto ir logopedo paslaugos, vyksta kineziterapijos užsiėmimai vandenyje, o visai netrukus prie specialistų būrio prisijungs ergoterapeutas, psichologas, masažistas, duris atvers ir interaktyvus kambarys.

Toks reabilitacijos centras pirmasis ir vienintelis ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Visas paslaugas onkologine liga sergantiems vaikams finansuos „Mamų unija“, tačiau reabilitacijos centras bus atviras visiems norintiems pasinaudoti kompetentingų specialistų pagalba.

Reabilitacijos centro atidaryme dalyvavo Vilniaus rajono meras Robert Duchnevič ir būrys žinomų svečių: krepšininkas Artūras Milaknis, dainininkas Česlovas Gabalis ir kiti.

Fotogalerija:

„Mamų unijos“ reabilitacijos centro atidarymas (34 nuotr.)
+28

Tą pačią dieną „Mamų unijoje“ vyko atvirų durų diena ir kraujo donorystės akcija.

Rugsėjis yra ypatingai aktyvus laikotarpis, kuomet minimas Auksinės žuvelės mėnuo, gausus įvairių iniciatyvų ir renginių. Fondo direktorė Justina Žukauskienė primena, kad sergantiems vaikams padėti gali kiekvienas įvairiais būdais – nuo savanorystės „Mamų unijos Šeimos namuose” iki aukos, kuri prisidės prie vaikų gydymo ir reabilitacijos.

„Mamų unijos“ reabilitacijos centro atidarymas / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

„Šis mėnuo ne tik apie sergančius vaikus, bet ir apie mus visus, žmones. Vieni esame labai šalia sergančių vaikų, kiti toli, bet drauge mes esame bendruomenė, kurią vienija gerumo ir supratingumo genas bei noras padėti tam, kuriam šiandien reikia mūsų visų pagalbos“, – sako „Mamų unija“ įkūrėja Eglė Mėlinauskienė.