Dustinas Hoffmanas apkaltintas priekabiavęs prie nepilnametės

Dustinas Hoffmanas su žmona Lisa / „Scanpix“ nuotr.
Dustinas Hoffmanas su žmona Lisa / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-11-02 18:02
AA

Holivude įsiplieskus seksualinės prievartos skandalui, kai daugiau nei 60 moterų nusprendė prabilti apie režisieriaus Harvey Weinsteino darbelius, atsirado ir daugiau žmonių, besidalijančių skaudžiais išgyvenimais iš filmavimo aikštelės. Dustinas Hoffmanas visai neseniai apkaltintas priekabiavimu prie jaunutės merginos.

1985 metais, kai vyko „Death of a Salesman“ filmavimas, D.Hoffmanas Annai Graham Hunter metė ne vieną dviprasmišką užuominą. Moteris apie tai prabilo leidiniui „The Hollywood Reporter“.

Dustinas Hoffmanas su dabartine žmona Lisa / Vida Press nuotr.

A. G. Hunter tuo metu buvo 17-lika. Ji sako, kad D. Hoffmanas prašė merginos padaryti jam pėdų masažą, flirtavo, nesidrovėjo liesti jos moteriškų vietų ir net familiariai kalbėjo apie seksą.

„Vieną rytą nuvykau į jo kambarį paklausti, ko Dustinas pageidautų pusryčiams, o jis neskubėdamas atsakė, jog norėtų kietai virto kiaušinio ir minkštai virto klitorio. Visą šį pasirodymą lydėjo skardus juokas. Nežinojau, ką atsakyti. Užsidariusi valandą verkiau tualete“, – savo išgyvenimais dalijosi Anna.

Sulaukęs aršių kaltinimų Dustinas Hoffmanas viešai atsiprašė ir sakė, kad jei mergina nesuprato jo elgesio, jis tik be galo gailisi. Tai nėra jo asmenybės atspindys. 80-metį atšventęs aktorius šių įvykių nepamena ir labai pergyvena, kad į viešumą iškilę kaltinimai gali mesti šešėlį jo karjerai ir darbui Holivude.

Dustinas Hoffmanas režisūrinį debiutą aplaistė ryžių vynu (8 nuotr.)
+2