Dvi spalvos, kurioms neatsispiria gatvės stileivos

Gigi Hadid / Vida Press nuotr.
Gigi Hadid / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-06-19 14:57
AA

Jei pažvelgsite į pasaulinių žvaigždžių ar tiesiog gatvės stileivų nuotraukas, pastebėsite, kad šiemet jų garderobe dažnai matomos dvi spalvos: dangaus žydra ir švelni rausva (prislopinta rožinė). Ir nors kartais mados specialistai mėgina teigti, kad pastelinės spalvos traukiasi iš madingiausiųjų sąrašo, pasižvalgius aplink taip tikrai neatrodo.

Žydra ir rausva matoma tiek drabužių deriniuose, tiek aksesuaruose – batuose, rankinėse ar auskaruose. Ją mielai renkasi garsios mados tinklaraštininkės, modeliai, aktorės ar karališkosios šeimos narės.

O puikiausia, kad pastelinės spalvos tinka ne tik – tradiciškai – vasarai: yra gausybė tokios spalvos aksesuarų, paltų bei lietpalčių, tinkamų ir šaltesniems orams.

Paryžiaus mados savaitės gatvės stilius, princesė Deena Aljuhani Abdulaziz / Vida Press nuotr.

Šios dvi spalvos gerai dera drauge, todėl laisvai galima rinktis jų derinį. O jei spalvos labai blyškios, puikiausiai tiks ir su balta spalva. Atrodys kaip minimalistiškas perėjimas iš vienos į kitą. Drąsesnis pasirinkimas – derinti jas su ryškiomis spalvomis.

„Altuzarra“ pavasaris/vasara / Vida Press nuotr.

Viena spalva nuo galvos iki kojų (kaip pagrindinėje nuotraukoje vilki modelis Gigi Hadid) – irgi stilingas pasirinkimas. Derinys atrodo išbaigtas, be to, jis vizualiai ilgina siluetą. Taigi atrodysite aukštesnė ir lieknesnė.

Dizainerės Donatellos Versace teigimu, pastelinės spalvos yra puikus vasaros pasirinkimas ir vyrams – tą ji siūlo naujausioje vyrams skirtoje „Versace“ kolekcijoje. Kitaip tariant, tikri vyrai drąsiai vilki rausvus ir žydrus drabužius.

Dangaus žydra ir švelni rausva (30 nuotr.)
+24