Laura Mizgirytė-Latour: Kaip stilingai išgyventi šaltą vasarą

Gilda Ambrosio ir Giorgia Tordini / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Nėra karščio, nėra stiliaus problemos. Skamba kaip nesąmonė? Daugiau nei dešimt metų praleidus vieno – karšto – sezono klimate, sakau tai užtikrintai.

Karštyje dalykai, kurie 4 sezonų klimatuose yra nekvestionuojami, staiga tampa prabanga, kaip, pavyzdžiui:

Džinsai. Seni geri visada gelbstintys džinsai tampa negailestingais denimo gniaužtais, spaudžiančiais karštyje besiplečiantį kūną.

Bateliai. Visi uždari bateliai tampa potencialiais pūslių ir prakaitą generuojančiais kankinimo įnagiais.

Stilingi kardiganai, švarkai, pilotinės striukės... Jiems teks palaukti niekada neateinančios žiemos.

Tad kai Lietuvą kankina šaltas pavasaris ir neprasidedanti vasara, išgyventi nevalia: būti stilingai lengviau, kai gali vilktis daugiau nei vieną sluoksnį.

Nors šortus, nuo pečių slystančias palaidines šaltą vasarą teks išbraukti iš meniu, ir be jų yra madingiausių sezono tendencijų, įmanomų tik šaltomis vasaromis.

Funkcionali suknelė

Ryškiausia sezono tendencija – suknelės ant džinsų – įmanoma tik šaltomis vasaromis.

Į šių, vasariškų daugiasluoksnių derinių kategoriją taip pat papuola:

Chalatai. Derinkite su džinsais, kiulotais, trikotažiniais marškinėliais; muko ir kailinėmis šlepetėmis, atlasinėmis espadrilėmis ir apie kulkšnis dirželiais apsivejančiomis balerinomis.

Medvilninės lengvos ir tiulio suknelės su vyriškais, denimo ir odiniais motošvarkais, kuriuos galima užsirišti ant klubų.

Suknelės ant golfo, džemperio ir trikotažinių marškinėlių.

Kate Foley / Vida Press nuotr.

Vasariniai kostiumai

Pati į juos galiu tik pažiūrėti ir pavarvinti seilę: mano klimate šie nuostabūs dalykai neįmanomi. Gėlėti, raštuoti, ryškių, vasariškų spalvų kostiumai tiks į darbą ir lengvai derės su likusiu garderobu.

Natalia Scenchina / Vida Press nuotr.

Kombinezonai

Militaristiškai raumeningo dizaino, bet vasariškų spalvų, jie lengvai sluoksniuojasi su švarkais, striukėmis ir vasariniais lietpalčiais. Kombinezonus galite vilktis ant trikotažinių marškinėlių, plonų golfų ir derinti su visais įmanomais bateliais ir basutėmis.

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Daugiau jokių šąlančių pėdų

Madingiausios tendencijos, skirtos šildyti pėdoms šaltomis vasaromis: raštuotos, tinklinės, liurekso kojinaitės su basutėmis ir bateliais; kailinės šlepetės ir aulinukai.

Estelle Pigault / Vida Press nuotr.
Kuo rengtis šaltą vasarą (29 nuotr.)
+23
Skaitykite daugiau