Džordana Butkutė atskleidė savo grožio paslaptis: „Jaučiuosi tarsi gėlės žiedas“

Džordana Butkutė / Auros Šimkienės nuotr.
Džordana Butkutė / Auros Šimkienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-03-22 11:23
AA

Viena ryškiausių Lietuvos popkultūros ikonų visada buvo ir iki šiol daugeliui yra Džordana Butkutė. Daugiau nei trisdešimt penkerius metus aktyviai koncertuojanti atlikėja šiemet švęs gražų jubiliejų, tačiau, pasak jos pačios, veidrodis jai amžiaus neprimena. Lietuvos popscenos karaliene tituluojama D.Butkutė atvirai atskleidžia savo grožio, jaunatviškos išvaizdos ir žavesio paslaptis, rašoma pranešime spaudai.

D.Butkutė neslepia, kad gyventi gražiai yra menas ir tam reikia daug valios bei didelio noro. Tačiau šiandien ji jaučiasi kaip niekada rami ir pasitikinti savimi. „Sugebėjimo rūpintis savimi man niekada netrūko, tačiau dabar yra tas laikas, kai dėmesio sau skiriu dar daugiau. Grožis nėra vien fizinis kūnas, tai – mūsų savijauta, energija, mintys, darbai – viskas. Jaučiuosi tarsi gėlės žiedas, kuris tikrai nesiruošia vysti“, – šypsosi žinoma moteris.

Popscenos karaliene tituluojamos atlikėjos atsakymas į klausimą, kaip jai pavyko išsaugoti energiją ir tokią jaunatvišką išvaizdą, tvirtas ir konkretus – reikia mylėti save. „Svarbiausia – mūsų mintys. Visavertis žmogus visada bus gražus. Žmoguje, kaip ir dainoje, viskas turi derėti – muzika, žodžiai, atlikimas... Dabar aš pati sau esu džiaugsmo šaltinis: artimieji mane myli, turiu žmonių ratą, kuriais galiu besąlygiškai pasitikėti. Džiaugiuosi, kad mano gerbėjai mane palaiko, nes tai mane daro ne tik gražią, bet ir apdovanoja pačiais gražiausiais jausmais“, – savo jaunatviškumo ir geros savijautos paslaptimis dalijosi žinoma moteris.

Džordanos Butkutės koncertas festivalyje „Karklė“ / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

D.Butkutė neslepia, kad, nors ir paveldėjo gerus genus, tačiau visada rūpinasi savo oda ir daug dėmesio skiria jos priežiūros rutinai, nesvarbu, kur būtų – namuose ar užsienyje per koncertinius turus. Žinoma moteris pripažįsta, kad gyvenime visko yra buvę, tačiau šiandien ji jaučiasi laiminga ir džiaugiasi viskuo, ką turi.

„Nėra žmogaus, kuris nesusidurtų su sunkumais, išbandymais, praradimais ar atradimais, tačiau svarbiausia – rasti savyje valios pakilti. O kai jau priimi sprendimą, atsiranda jėgų ir pačiam keistis, ir iš savo aplinkos pašalinti tai, kas nepatinka ir neteikia džiaugsmo. Sunkiausiais gyvenimo momentais man likimas visada atsiųsdavo gerus žmones, kurie padėdavo viską pakeisti, o kartais net kaip feniksui pakilti iš pelenų. Vienas iš tokių žmonių, labai prisidedančių prie mano geros savijautos ir pasitikėjimo, – mano brangi gydytoja dermatologė Ilona Sakalauskienė. Jos dėka veidrodis man neprimena mano metų, galiu jaustis taip, kaip jaučiausi būdama trisdešimties“, – atviravo D.Butkutė.

Atlikėja sako, kad dabar ji kaip niekada džiaugiasi atradusi puikų santykį su savo branda ir atvaizdu veidrodyje. „Medicina šiais laikais žmogui suteikia galimybes ne tik ilgiau gyventi, bet ir pristabdyti laiką ir visavertiškai jaustis savo kūne net ir būnant brandaus amžiaus. Rasti gydytoją dermatologą, kuriam nuoširdžiai rūpėtum, yra labai sunku, tad man labai pasisekė. Gydytoja Ilona Sakalauskiene pasitikiu ne tik kaip dermatologe, bet ir kaip moterimi, drauge. Su Ilona man labai paprasta – ji visada žino, ko reikia mano odai, kad ji atrodytų puikiai.“

Savo amžiaus moterims atlikėja pataria tiesiog nenurašyti savęs per anksti. „Nesusitapatinkite su savo metais. Pradėkite viską nuo minčių, kurios įkvepia ir suteikia energijos veikti. Atraskite tai, kas teikia džiaugsmą, malonumą, pažadinkite savo moteriškumą. Viskas prasideda nuo mažų žingsnelių, juk net ir šypsena veidrodyje gali pažadinti prisnūdusią karalienę.“

Džordana Butkutė ir Ilona Sakalauskienė / Auros Šimkienės nuotr.
Džordana Butkutė / Auros Šimkienės nuotr.

Kaip D.Butkutė, taip ir daugiau nei dešimt metų patirties estetinės dermatologijos srityje turinti I.Sakalauskienė sako, kad pradėti savimi rūpintis niekada nevėlu. „Gyvename tokiu laiku, kai turime begales priemonių pagerinti odos kokybę ir sušvelninti ar visai panaikinti raukšles. Kuo anksčiau apsilankysime pas dermatologą, tuo ilgiau džiaugsimės jaunatviška oda“, – pataria Lietuvos dermatologų draugijos, Kauno krašto dermatologų ir venerologų draugijos ir Europos dermatologų akademijos narė.

Ilona Sakalauskienė taip pat džiaugiasi draugyste su D.Butkute ir žavisi ne tik jos jaunatviška energija, stiliaus pojūčiu, bet ir nuoseklumu bei lojalumu. „Kai ji pas mus apsilanko, visas kolektyvas užsikrečia gera nuotaika ir optimizmu. Toks žmogus niekada nepasens. Manau, kad Džordana reikli ne tik savo odai, bet ir viskam, kas ją supa, todėl tai, kad ji pasirinko mane, labai motyvuoja“, – sako gydytoja, per pastaruosius 5 metus drauge su kolegomis parengusi 14 mokslinių publikacijų ir pranešimų.