E.Jurgaitytė pristato dainą „Damn Liar“ ir su šokėjomis bei Benu Lastausku filmuotą vaizdo klipą

Eglė Jurgaitytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Eglė Jurgaitytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-05-19 10:12
AA

Atlikėja pristato naują savo pseudonimą EGLLE ir naujausią dainą „Damn Liar“. Kartu su daina pasirodė ir muzikinis klipas, vaizduojantis dainos šokio repeticiją. Klipo pagrindiniu choreografu tapo tinklaraštininkas Benas Lastauskas. Eglė Jurgaitytė sako, jog dažniausiai dainos būna arba lyrinės, arba ritmingos, tačiau „Damn Liar“ yra būtent iš tų dainų, kurioje lyrika susijungia su šokio ritmu, taip viena kitą papildydama.

„Ši daina yra apie santykių pabaigą, tačiau pabaiga ne visada yra blogai. Dažniausiai kai meilė baigiasi ne taip kaip norėjom, pradedame kaltini save. Atrodo, jog galėjai padaryti kažką kitaip ir viskas būtų išsisprendę. Tačiau kartais antra pusė tiesiog būna tau nesąžininga, meluoja ir slepia nuo tavęs dalykus. Tad ši daina yra apie momentą, kuomet supranti, jog ne tu kaltas, o santykiai nepavyko dėl kito žmogaus ir jo kvailo elgesio. Tu vėl pradedi pasitikėti savimi, surenki savo stiprybę ir iškėlęs galvą, daug stipresnis žengi į naują gyvenimo etapą“, – pasakoja E.Jurgaitytė.

Eglė Jurgaitytė / Asmeninio archyvo nuotr.

Tiek daina, tiek muzikinio klipo idėja gimė greitai ir lengvai. EGLLE sako, jog kai darai viską nuoširdžiai ir mėgaujiesi procesu – mintys viena po kitos plaukia pačios, tiesiog reikia išsirinkti kuria idėja tiki labiausiai ir į ją nerti visa galva.

„Tai energetiškai stipri daina, apie stiprią emociją, vidinį virsmą, moteriškumą, pasitikėjimą savimi, tad vaizdo klipe sušokėjomis tai perteikiame šokio judesiais“, – sako Eglė.

Prie klipo prisidėjo ir tinklaraštininkas Benas Lastauskas, kuris įkūnija šokio choreografą irnepraleido progos lengvai merginų pašiepti.

„Man patinka Beno humoras, jo stilius ir įkūnijamas personažas, tad prie klipo jis tikrai pridėjo savo skanaus prieskonio ir dėl to esu labai laiminga. Nesinori į viską žiūrėti per rimtai“, – pasakoja dainininkė.

Eglė Jurgaitytė taip pat pristato ir naują savo pseudonimą EGLLE. Su juo mergina pradeda naują muzikinį gyvenimo etapą, kuriame klausytojai išgirs dar daug naujų dainų ir pažins atlikėją iš kitų, dar nematytų, pusių.

15min studijoje - Eglė Jurgaitytė (16 nuotr.)
+10