„Lietuvos balso“ scenoje – dežavu: sidabrine E.Jurgaitytės suknele per M.A.M.A puošėsi Jessica Shy

Eglė Jurgaitytė, Rolandas Mackevičius, Jessica Shy / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Eglė Jurgaitytė, Rolandas Mackevičius, Jessica Shy / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-05-01 18:35
AA

Sekmadienį nugriaudėjęs „Lietuvos balso“ finalas, kurį nugalėjo iš Nigerijos kilęs Anyanya Udongwo – įspūdingas renginys visomis prasmėmis. Įmantrūs šou, neeiliniai balsai, publikos ovacijos, įtampa ir džiaugsmo ašaros – Lietuvos melomanams pateiktas tikras potyrių ir emocijų kokteilis. Renginio metu nenuobodžiavo ir mados mylėtojai – mokytojų, dalyvių ir vedėjų stilius kaustė žvilgsnius. Įspūdingomis sukniomis puošėsi ir „Lietuvos balso“ reporterė Eglė Jurgaitytė. Tiesa, viena iš jų lietuviams jau buvo matyta.

Jubiliejinio „Lietuvos balso“ finalo proga mokytojų, vedėjų ir dalyvių stiliui skirtas ypatingas dėmesys: originalūs įvaizdžiai – neatsiejama šou dalis.

Jau ne vienerius metus projektą vedantis Rolandas Mackevičius ir 10-ajame sezone reporterės vietą užėmusi Eglė Jurgaitytė renginį pradėjo pasipuošę dizainerės Saulės Budaitės-Petrašiūnienės kurtais apdarais. Sidabrinis R.Mackevičiaus švarkas derėjo prie įmantrios E.Jurgaitytės suknelės su ryškiais akcentais: pakeltais pečiais, atvira nugara, pilvu ir apskritimo formos sagtimi.

Eglė Jurgaitytė ir Rolandas Mackevičius / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Eglė Jurgaitytė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Bene identiška S.Budaitės-Petrašiūnienės prekės ženklo „multi.“ suknele per šių metų M.A.M.A muzikos apdovanojimus puošėsi ir Jessica Shy. Tiesa, jos įvaizdį papildė kelios detalės – blizgios pirštinės ir ilgas, žeme besivelkantis šleifas.

Jessica Shy / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Kuriai žinomai merginai sidabrinė „multi.“ suknelė tiko labiau?
Eglei Jurgaitytei
30% | balsų: 500
30% | balsų: 500
Jessicai Shy
70% | balsų: 1185
70% | balsų: 1185
Rezultatai | Viso balsavo: 1685

„Lietuvos balso“ stilistė Milda Metlovaitė prieš finalą pasakojo, kad norėdama sukurti nepamirštamas akimirkas, ji pasiryžo ir visiškoms stilistinėms avantiūroms

„Projekte su lyg kiekvienu etapu ne tik muzikine, bet ir įvaizdžio prasme keliame kartelę. Finale, be abejo, laukia kulminacija, nes arenoje galioje dar kitos taisyklės: milžiniška erdvė, milijonas šviesų, kamerų, lazerių, scenografija: kad dalyvio visa tai „nesuvalgytų“ jis taip pat turi atrodyti įspūdingai, na ir, be abejo, kiekvieno stilius glaudžiai siejasi su jo atliekama daina, pasirodymo idėja“, – sakė Milda Metlovaitė.

Kad nustebintų žiūrovus dar nematytais sprendimais, ji bendravo ir su kūrėjais iš kitų šalių.

„Taip jau yra, kad Lietuvos rinka gana nedidelė: daugelis išskirtinių kostiumų neretai eina „per rankas“, sunku atrasti ką nors naujo. O jubiliejaus proga norėjome pasiūlyti visiškai nematytų sprendimų, todėl kreipėmės į dizainerius ir Latvijoje, Lenkijoje, Estijoje. Tarkime, Beatai Beatričei įvaizdį kūrėme bendradarbiaujant su Anna Gulbe iš Latvijos“, – atviravo stilistė.

Fotogalerijos:

10-ojo „Lietuvos balso“ finalas „Žalgirio“ arenoje (291 nuotr.)
+285
„Lietuvos Balso” finalo raudonas kilimas (134 nuotr.)
+128
„Lietuvos balso“ finalo dūzgės (63 nuotr.)
+57