E.Macronas pakeitė darbinį įvaizdį – džemperis vietoj kostiumo: kopijuoja V.Zelenskį?

Emmanuelis Macronas ir Volodymyras Zelenskis / Soazig De La Moissonnière, „Scanpix“ nuotr.
Emmanuelis Macronas ir Volodymyras Zelenskis / Soazig De La Moissonnière, „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-03-15 11:05
AA

Nors prancūzai jau seniai garsėja kaip pasaulio mados žinovai, atrodo, šios šalies prezidentas Emmanuelis Macronas pradėjo semtis stiliaus patarimų iš šiuo metu populiariausio Europos lyderio – Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio.

Rusijai pradėjus karą prieš Ukrainą, šios šalies lyderis V.Zelenskis akimirksiu tapo visame pasaulyje atpažįstama asmenybe, ne tik savo stiprybe, bet, pasirodo, ir stiliumi įkvepiančia aplinkinius.

Nieko keisto – karo metu vyriausias Ukrainos kariuomenės vadas prieš kameras stoja vilkėdamas ne kostiumą, o paprastus chaki spalvos marškinėlius ar džemperį.

Panašią aprangą šią savaitę pasirinko ir į Eliziejaus rūmus įžengęs Prancūzijos prezidentas E.Macronas.

Emmanuelis Macronas / Soazig De La Moissonnière nuotr.

Jo stilius nustebino daugelį – visuomet kostiumą vilkintis, švariai nusiskutęs Pracūzijos prezidentas šįkart Eliziejaus rūmų auksiniame kambaryje, vadinamame prezidento darbo kambariu, pasirodė vilkintis džinsus ir tamsų sportinį megztinį. Jo veidą puošė poros dienų barzda. 

„Daily Mail“ rašo, kad kadrai, užfiksuoti sekmadienį, rodo, jog E.Macronas sunkiai dirba, o Prancūzijos lyderio įvaizdis netrukus buvo prilygintas V.Zelenskio išvaizdai.

Oficialiai E.Macrono fotografei Soazig De La Moissonniere socialiniuose tinkluose paviešinus E.Macrono kadrus, kai kurie internautai nudžiugo išvydę Prancūzijos prezidentą „nenugludintą“ kamerų.

Tačiau tokį įvaizdį gyrė ne visi.

Buvo ir tokių, kurie pasipiktino, kad E.Macronas tokį įvaizdį nukopijavo nuo V.Zelenskio ir išnaudoja tai kaip pigų rinkodaros triuką, siekdamas padidinti savo populiarumą.

Iki šiol Prancūzijos prezidentas E.Macronas buvo nuolat matomas vilkintis kostiumą ir buvo kalbama, kad net laisvalaikiu viešumoje jį pamatyti be kaklaraiščio būtų neįmanoma.

Emmanuelis Macronas pakeitė įvaizdį (5 nuotr.)
+2