E.Sebrova prabilo apie E.Dragūno skolą, abortą, autizmą ir santykius su keliais vyrais vienu metu

Eleonora Sebrova ir Egidijus Dragūnas / Viganto Ovadnevo ir „Mila Nova“ nuotr.
Eleonora Sebrova ir Egidijus Dragūnas / Viganto Ovadnevo ir „Mila Nova“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-08-28 10:34
AA

Atlikėja Eleonora Sebrova po ilgų metų tylos nusprendė prabilti apie jai pačiai svarbius bei, žinoma, skaudžius dalykus. Dalis jų yra susiję su buvusiu ilgamečiu mylimuoju, SEL grupės lyderiu Edigijumi Dragūnu.

Eleonora Sebrova šįkart kalbėjo itin atvirai. Ji lankėsi Delfi TV laidoje „Nepatogūs klausimai“. Ten visų pirma atskleidė, jog jau kelerius metus žino, jog turi Autizmo spektro sutrikimą.

„Monake vyks Johno Caudwello renginys, skirtas autizmu sergantiems. Ten daro tyrimus, turi centrus, surenka daug pinigų. Ir Lietuvos žvaigždės prisideda, buvo ten Bunkus, Viktorija, Indrė Kavaliauskaitė buvo renginio vedėja, tikrai visi padeda. Man ta tema yra jautri, nes jau seniai žinojau, kad turiu autizmą.

Autizmas yra toks, kad arba tu gali labai stipriai kristi į depresiją arba skristi. Labai ilgai domėjausi, dar santykių su Egidijumi metu ėjau aiškintis. Nesu gydytoja, negaliu komentuoti, gal koks bipolinis yra“, – laidoje „Nepatogūs klausimai“ kalbėjo Eleonora.

Eleonora Sebrova vaizdo klipe „I Follow You“ / Video kadras

Kaip jau daugelis pastebėjo, moteris ilgai tylėjo ir mažai kalbėdavo viešumoje. Laidoje ji atskleidė to priežastis.

„Man žmonės sako, kad anksčiau aš buvau santūri. Na ir tikrai, sėdėdavau su Egidijumi ir tylėdavau, bet tai būdavo ne tiek, kad pasyvus sėdėjimas. Aš rinkau informaciją, kaip tas garsas, kaip ta šviesa, kaip vizualizacijos, iš kur dūmai. Rinkau jo draugus, kontaktus, tiesiog buvau slaptas agentas, šnipas. Išsišnipinėjau viską“, – tikino ji.

Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Sunkiausia jai, kaip pasakojo Delfi TV laidoje, buvo „atlaikyti kuprinę, pilną varymo, purvo, drapstymo, heiterių“.

„Ir, aišku, mano buvusio draugo netiesą. Kaip viename komentare rašė, kad buvo sudėti du maišai šiukšlių, pilni mano daiktų ir aš buvau išprašyta. Tai buvo netiesa. Iš tikrųjų, buvau kirpykloje pas Rimdžių, jis buvo Minske dėl statybų. Aš sutikau tokį Ulkę iš Kauno ir jis man pasakė: „Tu žinai, jo vaikas eis į teatrą kartu su tėvais švęsti Egidijaus tėvo gimtadienio.“

Žiūriu, liko iki skrydžio 15 minučių, man čia buvo paskutinis taškas, galvojau, tu, suaugęs žmogus, meluoji. Man čia buvo viskas, žinojau, kad, jeigu skrisiu, jam iš karto pasakys. Aš tuo metu turėjau BMW, greitai grįžau į Verkių gatvę, susikroviau minimaliai daiktų, važiavau į Rygą ir iš ten išskridau į Londoną. Balandžio 1 dieną. Jeigu ką, gal tai ir pokštas. I'll be back. Po seven years“, – „Nepatogūs klausimai“ laidoje atviravo E.Sebrova.

Taip pat atlikėja prabilo apie santykius su keliais vyrais vienu metu. Anot jos, jie žino apie vienas kitą.

„Mane kartais paremia gerbėjai, bet daugiau aš juos remiu. Nes aš jiems daugiau tokia psichologinė pagalba, jie be manęs negali. Jei manęs nėra, jie visiškoje panikoje. Nežinau, kaip aš taip veikiu vyrus. Jie visi yra labai tvirti, bet su manimi jiems ramu.

Visi vienas apie kitą žino, nėra taip, kad nežinotų. Matthew žino apie mano austrą, jie abu kalbėjosi, jis guodė austrą, kad mane paliktų ramybėje, neerzintų, nes jei suerzins, bus blogai“, – tikino moteris.

Laidos vedėjo Rolando Mackevičiaus paklausta, ar jei nesinorėtų turėti tik vieną vyrą, ši neabejodama atsakė, kad tikrai norėtų.

„Man norisi tik vieno, bet jo nėra, o kodėl – nežinau. Aš jį prisileidžiu, kiekvieną dieną rašau žinutes, bet jis man neatrašo. Bet tegul skaito, matau, kad paskaito, o man tai svarbiausia ir tada ramu“, – laidoje „Nepatogūs klausimai“ pasakojo Eleonora.

Be to, atskleidė, jog jai iki šiol yra skolingas buvęs mylimasis Egidijus Dragūnas.

„Žmogus man buvo skoloj. Aš buvau Havajuose ir jis man sako: „Perrašyk man Audi, aš tau iškart pervesiu pinigėlius. 20 tūkstančių už Audi R8, kur matė visa Lietuva.“

Kadangi žinau jo charakteriuką, galvoju, neperrašysiu jam tos Audi. Gi žmogus tikrai neatiduos. Arba pridės kokių nesąmonių, tą mašiną nusprogdins, paskandins, bet tikrai neduos, kad su kažkokiu bernu važinėčiau su jo Audi, kuri yra mylimiausia jo mašina.

Logiškai pagalvojau, kad nei aš ją naudoju, nei ką, tai perrašysiu, pervers ar ne, jo žodžiais netikiu. Jis ką galvoja, ką sako ir daro yra trys skirtingi dalykai. Paleidau, bet, po to pagalvojau, kad jeigu išėjau tik su laisva triusikų gumyte, kodėl jis man tų 20 tūkstančių neperveda.

Aš su juo nekovojau, nes žinau, ką reiškia kova su Egiu. Tai – kova su vėjo malūnais. Norės – atiduos, nenorės – neatiduos. Tai gal po šio intervo jis užsinorės man paskambinti bent jau“, – teigė ji.

Anot Eleonoros, tarp jos ir Egidijaus nėra meilės. „Yra ta skola ir daugiau nieko. Aš jam parašiau dėl skolos. Skambinau, sakau, žiūrėk, grįžtu į Lietuvą, pasiimk iš Rygos oro uosto. Ir jis man atsakė, kad jeigu pamatys, snukį išmals. Bet aš žinau, kad čia, jo žodžiais, reiškia: „Mažute, taip pasiilgau, net galvą sau išsimalčiau, kad tik pamatyčiau tave.“

Aš žinau tą vertimą, juk 19 metų jį pažįstu. Mano darbas galėtų būti Egio transleiteris.“

Eleonora Sebrova / www.nuostabifoto.lt (Simono Skabeikio) nuotr.

Rugpjūčio 13 dieną tiesioginės transliacijos instagrame metu Eleonora pasakojo, kad Egidijus ją buvo nuvežęs į kliniką pasidaryti aborto.

„Taip, tai tiesa. Čia nereikia nieko kaltinti, nes čia abiejų. Dėl to tikrai gailiuosi, ėjau išpažinties. Čia mano nuodėmė, negaliu jo kaltinti“, – laidoje „Nepatogūs klausimai“ kalbėjo E.Sebrova.

Eleonora sakė, kad E.Dragūnas turėjo jos meilę. „Jis buvo visai kitoks, nei su kitais. Jis nuoširdus. Mes susitinkam pas mamą, papjausto jis man salotų su svogūnais ir agurkėliais, išsikepam dešrelių, įsipilam 100 gramų vodkės, filmą įsijungiam ir ko daugiau reikia? Miškas, ežeras, kalbi su žmogumi, jis tave supranta, o tu supranti jį. Esi išplaukęs, bėga laikas, nieko netrūksta. Duok su juo pakalbėti, pabūti, dainų paklausyti. pinigų man nereikėjo. Aš jį vartojau, jis mane. Toks vartojiškas buvo santykis. Bet jau persivartojau“, – Delfi TV laidoje pripažino atlikėja.