Eglė Straleckaitė ir Nikolajus Tarasovas šokdami Kalifornijoje spinduliavo aistra

Nikolajus Tarasovas ir Eglė Straleckaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Nikolajus Tarasovas ir Eglė Straleckaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-08-19 09:53
AA

Į Jungtines Amerikos Valstijas emigravusi ir karjeros aukštumų čia siekianti šokėja Eglė Straleckaitė pasidalijo fotografija, kurioje – kelios jos ir šokių partnerio Nikolajaus Tarasovo pasirodymo ant parketo akimirkos.

Nuotraukoje įamžinti E.Straleckaitė ir N.Tarasovas šoko Kalifornijoje, trečiame pagal dydį valstijos mieste San Chozė.

Pasirodymui E.Straleckaitė pasirinko juodą figūros privalumus išryškinančią nėriniuotą suknelę, ne ką prasčiau atrodė ir N.Tarasovas: vilkėjo juodą sportinių šokių kostiumą su prasegtus marškinius imituojančia balta detale, gili iškirptė apnuogino treniruotą šokėjo kūną. 

Žmonės.lt E.Straleckaitė sakė, kad per pora vasaros mėnesių jau spėjo dalyvauti keturiose sportinių šokių varžybose, netrukus laukia ir penktos. „Neseniai grįžome iš Majamio, prieš tai buvome Niujorke, Los Andžele ir San Franciske. Sekasi vis geriau – savaitgalį buvome pirmi, praėjusią savaitę Niujorke patekome į finalą, kitur taip pat šokome finaluose“, – sakė ji. 

Šokėja džiaugiasi aktyviai dalyvaujanti aukščiausio lygio varžybose, nors poroje su N.Tarasovu šoka dar tik 2,5 mėnesio.

Žmonės.lt primena, kad E.Straleckaitė į Ameriką išvyko birželio pradžioje – mergina nutarė atnaujinti prieš kelerius metus baigtą profesionalių šokių karjerą. Už Atlanto atvykstant Eglės laukė šokių partneris, Amerikos dešimties šokių vicečempionas Nikolajus Tarasovas.

Šokėja teigė, kad lemiamą apsisprendimą išvykti iš Lietuvos padarė viliojanti galimybė kilti karjeros laiptais, mat Amerikoje, jos teigimu, skirtingai negu Europoje, atsiveria kur kas didesni šansai siekti rezultatų sportinių šokių varžybose.

Eglė Straleckaitė ir Nikolajus Tarasovas / Asmeninio albumo nuotr.
Eglės Straleckaitės laisvalaikis Amerikoje (6 nuotr.)