Eilės kaltinimų dėl priekabiavimo ir prievartavimo sulaukusį Harvey Weinsteiną palieka žmona: „Mano širdis plyšta“

Prodiuseris Harvey Weinsteinas ir dizainerė Georgina Chapman / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Prodiuseris Harvey Weinsteinas ir dizainerė Georgina Chapman / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-10-11 13:04
AA

Praėjusios savaitės pabaigoje Holivudą sukrėtė vienas didžiausių skandalų istorijoje – dienraštis „The New York Times“ išspausdino žurnalistinį tyrimą, atskleidusį beveik tris dešimtmečius trukusius kino magnato Harvey Weinsteino (65) seksualinius nusikaltimus prieš jaunas aktores ir jo įmonės „The Weinstein Co.“ darbuotojas. Iki šiol sutuoktinį 100 procentų palaikiusi dizainerė Georgina Chapman (41) pranešė apie skyrybas, rašo „People“.

Drabužių dizainerė pranešė, kad palieka savo sutuoktinį dėl jam pareikštų įtarimų, įvykdžius daugybę seksualinių nusikaltimų.

„Mano širdis plyšta dėl visų moterų, kurios taip kentėjo dėl jo nedovanotino elgesio. Aš nusprendžiau palikti savo vyrą, – Georgina sakė leidiniui „People“. – Mano prioritetas yra pasirūpinti savo mažais vaikais. Šiuo laikotarpiu prašau žiniasklaidos suteikti man privatumo.“

Maždaug tuo metu, kai Georgina pranešė paliekanti sutuoktinį, H.Weinsteinas privačiu lėktuvu išvyko į Europą, kur gydysis priklausomybę nuo sekso ir kitas savo elgesio problemas.

Georgina Chapman ir Harvey Weinsteinas / Vida Press nuotr.

Georgina ir Harvey susipažino 2003-aisiais, o vestuves atšoko 2007-aisiais. Pora turi du vaikus – septynerių Indią Pearl ir ketverių Dashiellį Maxą Robertą.

G.Chapman – viena iš mados namų „Marchesa“ bendrasavininkių. Pasak jos bičiulių, dizainerė baiminasi, kad kaltinimai Harvey gali pakenkti jos prekės ženklo įvaizdžiui. Tačiau yra ir kita medalio pusė: H.Weinsteinas yra vienas įtakingiausių vyrų Holivude, galėdavęs įkalbėti ryškiausias žvaigždes raudonajam kilimui rinktis būtent „Marchesa“ sukneles.

Georgina Chapman ir Harvey Weinsteinas / Vida Press nuotr.

„Harvey yra tas, kuris turi daug draugų. Be jo ateis sunkūs laikai Georginai ir mados namams“, – sakė neįvardytas informatorius.

Žmonės.lt primena, kad tarp H.Weinsteinui kaltinimus dėl seksualinio priekabiavimo ir prievartavimo pateikė eilė žinomų moterų. Tarp nukentėjusiųjų yra įvardijamos ir aktorės Gwyneth Paltrow bei Angelina Jolie.

Nukentėjusių aktorių pasakojimus skaitykite čia.