Elena Puidokaitė-Atlanta: „Kelių vištų“ nėra ir negali būti“

Elena Puidokaitė-Atlanta / Asmeninio albumo nuotr.
Elena Puidokaitė-Atlanta / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-04-10 08:02
AA

Šią savaitę interneto portaluose pasirodžiusios publikacijos apie eismo įvykius sukėlusias vairuotojas, pavadintas „kelių vištomis“, suglumino ir papiktino daugelį žinomų Lietuvos moterų, tarp jų ir didelį vairuotojos stažą turinčią Eleną Puidokaitę-Atlantą.

„Neteisinu nė vieno vairuotojo, sėdusio prie automobilio vairo išgėrus, neatsakingai vairavus ar nesilaikius saugaus greičio bei eismo taisyklių. Tai baisu ir nepateisinama, tačiau tokia žurnalistų rašymo „kultūra“ žeidžia visas Lietuvos moteris, vis dar jaučiančias diskriminuojantį  požiūrį į jas, kaip į vairuotojas“, – teigia dainininkė.

Pasak laidos „Mes pačios“ redaktorės, vyrai turėtų išsivaduoti nuo stereotipų, jog dažniausios avarijų kaltininkės yra dailiosios lyties atstovės.

„Atvirkščiai, moterys yra labai atsakingos, stropios ir tvarkingos vairuotojos. Būtent tai mes ir bandysime įrodyti moterų ralyje su „Boutiqe travel“ komanda“, – pabrėžia Atlanta.

Ne pirmose automobilių lenktynėse dalyvaujanti Atlanta, šį kartą meta iššūkį savo kolegei Vladai Musvydaitei.

„Norisi parungtyniauti ne tik bėgime, bet ir trasoje, – šypsosi atlikėja. – Mano žinia moterims yra labai paprasta. Pasitikėkite savimi visur: kelyje, darbe, šeimoje. Siekite tikslų, būkite stiprios, bet nepamirškite džiaugtis ir mažais gyvenimo malonumais.“

Elena Puidokaitė-Atlanta / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

„Moterų ralis“ – tai pramoginis automobilių renginys, kurio metu dalyvės savo automobiliais turės įveikti specialiai šiam renginiui paruoštą vaizdingą maršrutą, pakeliui atlikdamos įvairias įdomias ir nesudėtingas užduotis bei rungtis. Renginio tikslas – skatinti aktyvų gyvenimo būdą, propaguoti pažintį su krašto lankytinomis vietomis, autoturizmą, saugų eismą keliuose.

Daugiau informacijos apie „Moterų ralį“ rasite ČIA.