Ellie Goulding pristatė vardinę batų kolekciją

Ellie Goulding / Deichmann nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

TV laidų vedėja Indrė Stonkuvienė viešėjo Londone, kur susipažino su žymia britų dainininke Ellie Goulding. Privačiame vakarėlyje išskirtiniams svečiams atlikėja pristatė savo vardinę pavasario/vasaros avalynės kolekciją. Renginio metu Ellie ne tik demonstravo batelius, bet ir atliko žymiausius savo hitus publikai iš visos Europos.

Kaip pasakojo I.Stonkuvienė, Ellie mielai sutiko pabendrauti ir nusifotografuoti. „Pirmą kartą turėjau galimybę pamatyti Ellie Goulding aplinkoje, kurioje susidarė įspūdis, kad ji dainuoja asmeniškai tau. Tačiau net ir tokio lygio žvaigždė prisipažino, kad tokiame nedideliame vakarėlyje jai teko dainuoti pirmą kartą. Jos jaudulys ir nuoširdumas paliko didžiulį įspūdį – natūralumas ir paprastumas visada paperka ir sužavi labiausiai.“

Indrė Stonkuvienė ir Ellie Goulding / Organizatorių nuotr.

Visų susirinkusiųjų vakarėlio svečių laukė naujos „Deichmann“ pavasario kolekcijos pristatymas – pasaulinis vaizdo klipas ir Ellie Goulding atrinkti stilingiausi sezono modeliai. Jų stiliuje dominavo hipiški motyvai, aukštas ir masyvus kulnas, metalo atspalviai ir sezono hitas – perforuotos odos aukštakulnės basutės.

Indrė Stonkuvienė ir Ellie Goulding / Organizatorių nuotr.

Sezono avalynės pristatymą ir modelių pasirodymą kūrė pasaulyje pripažintas choreografas ir šokėjas Marvinas A. Smithas, dirbęs su žymiausiais teatrais, mados prekės ženklais ir tokiomis kompanijomis kaip „Levi's“, „Mercedez Benz“, „Eurovizijos“ ar „X-faktoriaus“ renginiais, muzikos įžymybėmis Anastacia, Kelly Rowland, „Blue“ ir Michaelu Jacksonu.

„Šis avalynės kolekcijos pristatymas buvo kur kas daugiau, negu modelių pasivaikščiojimas podiumu. Tai buvo choreografinis spektaklis, kuriame modeliai šėlo, šoko, dainavo ir taip atskleidė drąsiausius ir ryškiausius sezono įvaizdžius“, – įspūdžiais dalijosi Indrė.

Indrė Stonkuvienė ir Ellie Goulding / Organizatorių nuotr.
Skaitykite daugiau