Erica Jennings „Eurovizijos“ atrankoje dėmesį traukė įvaizdžiu – pabrėžė moteriškumą

Erica Jennings / E.Blaževič / LRT nuotr.
Erica Jennings / E.Blaževič / LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-01-09 13:23
AA

Šeštadienį pirmojoje nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje pasirodžiusi atlikėja Erica Jennings už ekranų likusius žiūrovus prikaustė ne tik dėl savo dainos „Back to myself“, bet ir dėl seksualaus įvaizdžio.

Pirmosios nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos metu Erica Jennings atsidūrė galutinės balsavimo lentelės viršuje, sulaukusi daugiausia komisijos narių ir žiūrovų palaikymo. Atlikdama dainą „Back to myself“ ji prabilo apie naują gyvenimo etapą, kuriame ji tarsi pražydo iš naujo.

„Daina apie sugrįžimą į save ir galimybę būti tuo, kas esi. Tai istorija apie mane ir to nereikia slėpti. Jaučiu, kad būtent dabar sugrįžau į save“, – pristatydama dainą sakė Erica Jennings, kuri praėjusias metais paskelbė apie skyrybas su buvusiu vyru Jurgiu Didžiuliu. 

Tiesa, savo pasirodymo metu Erica pristatė ne tik ritmingą dainą, bet tuo pačiu ir pademonstravo akį traukiantį įvaizdį. Atlikėja pasirinko blizgią šampano spalvos suknelę su atvira dekoltė, kuri pabrėžė jos moteriškumą.

Erica Jennings / Edvardo Blaževič, LRT nuotr.

Daugelis teisėjų po pasirodymo atlikėjai žarstė komplimentus ir vadino ją „scenos karaliene“.

„Man atrodo, kad scenoje ji yra karalienė“, – po jos pasirodymo sakė Vaidotas Valiukevičius. – Manau, kad šalia net nereikia šokėjų“.

„Kad Erica yra karalienė demonstravo ir jos apranga. O kai išgirstu jos balsą, man iškart vakarėlis“, – pridūrė Ieva Narkutė. 

Erica Jennings / Edvardo Blaževič, LRT nuotr.
Erica Jennings / Edvardo Blaževič, LRT nuotr.

Pati E.Jennings neslepia, kad pastaruoju metu  stengiasi ištransliuoti moteriškumą, rinkdamasi atvirą aprangą, pabrėžiančią jos figūrą.

Interviu metu su 15min ji yra prasitarusi, kad pasitikėjimo savimi pridėjo birželio mėnesį atliktos plastinės viršutinių akių vokų pakėlimo ir riebalų nusiurbimo nuo liemens operacijos.

„Aš galvoju, jei kas nori ką nors susitvarkyti dėl savęs – tik pirmyn. Aišku, reikia save pamilti, bet jeigu tikrai žinot, ko norit – rekomenduoju“, – pokalbio metu dėstė E.Jennings.

Įspūdingą atlikėjos įvaizdį, kuris leido jai pasijausti tikra diva, kūrė „Ana Savicka undress“.

Taip pat prie E.Jennings pasirodymo prisidėjo eilė kūrėjų: choreografas, TV projektų režisierius, gerai pažįstantis „Eurovizijos“ užkulisius Šarūnas Kirdeikis. Šokį kūrė Marijos Simonos Šimulainytės vadovaujamas „Baltic Ballet Theatre“, o savais balsais pritarė dar trys vokalistės – Kristina Žaldokaitė, Elzė Zaveckienė ir Akmėja Brūzgė.

Žmonės.lt primena,  kad Erica Jennings 2001 m. su grupe „Skamp“ jau buvo išvykusi į didžiąją „Euroviziją“ Danijoje. Tuo metu ji užėmė 13 vietą.

Vėliau atrankose jį dar kartą laimę bandė su buvusiu vyru Jurgiu Didžiuliu.

Pirmoji 2022 m. nacionalinės „Eurovizijos“ atranka (50 nuotr.)
+44