Erica Jennings ir Petras Geniušas ruošiasi „pasimatymui“: „Nė vienas iš mūsų nebebijo klaidų“

Petras Geniušas, Erica Jennings / Marlos Singer nuotr.
Petras Geniušas, Erica Jennings / Marlos Singer nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-07-10 11:36
AA

Liepos 10 d. 19 val. svetingumo komplekse „Monte Pacis“ ir liepos 11 d. 19 val. miesto festivalyje SUMMER STORIES „Upės terasoje“ – dar viena premjera: išskirtinį pasirodymą surengs dainininkė Erica Jennings ir pianistas Petras Geniušas. Abu kūrėjai lengvai ryžtasi nerti į nepažįstamas muzikos erdves, todėl ir šįkart klausytojams žadamos staigmenos, kurios leis ir pasvajoti, ir susigraudinti, ir įsižiebti meilei.

P.Geniušas ir E.Jennings kviečia drauge patirti meilę muzikai.

„Supraskite teisingai – mūsų su Erica „pasimatymas“ – grynai muzikinis, – šypsosi P.Geniušas ir priduria: – Mus jungia nebijojimas eksperimentuoti ir išeiti iš sau įprastų muzikavimo būdų.“

„Visi žinome, kad Petras yra neįtikėtinas pianistas, ir jam patinka improvizacijos laisvė. Viena priežasčių, kodėl mes natūraliai taip gerai sutariame ant scenos – gilus abipusis pasitikėjimas. Manau, nė vienas iš mūsų nebebijo klaidų. Puikiai sutariame ir nulipę nuo scenos, labai gerbiame ir žavimės vienas kitu“, – sako E.Jennings.

Erica Jennings / Marlos Singer nuotr.

Šioje programoje keliaujama per klasiką, Petras Geniušas atlieka Liszto kūrinius ir Gershwino „Rhapsody in Blue“, taip pat skamba autorinės Ericos Jennings dainos, tokios kaip „Leading me Home“ ir „Lovely Day“. Kūrėjai kviečia ir į džiazo pasaulį, atlikdami Amy Winehouse dainas, pasineria į airių tradicinę muziką, kūrinius galų kalba, skamba viena iš Ericos mėgstamiausių keltų dainų „Black is the Colour“.

Petras Geniušas / Marlos Singer nuotr.

Meistriškai įvaldęs platų klasikinių, romantinių ir šiuolaikinių kūrinių repertuarą, pianistas Petras Geniušas tęsia naujų muzikinių ir dvasinių potyrių paieškas. Jis rengia rečitalius ir koncertuoja su Lietuvos orkestrais, ansambliais ir solistais, o taip pat su džiazo ir populiariosios muzikos atlikėjais. Tarptautinį pripažinimą pelnė pasirodymais garsiausiose pasaulio koncertų salėse.

Petras Geniušas, Erica Jennings / Marlos Singer nuotr.

Erica Jennings – dainininkė, grupės „Skamp“ vokalistė, jazz, soul, folk ir pop muzikos stilių atlikėja. 2017 metais kartu su "Skamp" atstovavo Lietuvai Eurovizijos dainų konkurse ir buvo išrinkta Metų atlikėja bei paskelbta žurnalo „Stilius“ 2017-ųjų Metų moterimi. Išleido knygą vaikams „Mano gyvūnai. My animals“, yra aktyvi žmogaus teisių gynėja.
Koncertuose netrūks meilės, jausmingumo ir improvizacijos.

Petras Geniušas ir Erica Jennings (4 nuotr.)
Marlos Singer nuotr.
+1