Erika Vitulskienė trankiai atšventė 35-metį: už vieną dalyką ji ypač dėkinga draugams

Erikos Vitulskienės gimtadienio šventė / Asmeninio archyvo nuotr.
Erikos Vitulskienės gimtadienio šventė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-08-16 16:04
AA

Savo vardo mados namų įkūrėja Erika Vitulskienė paminėjo 35-ąjį gimtadienį. „Dar sunku atsigauti po 1000000000 kg gerų emocijų, atšvenčiau savo jubiliejų“, – rašė ji ir dėkojo draugams, iš kurių keli – ilgaamžiai, dar nuo mokyklos laikų.

35-ąjį gimtadienį atšventusi Erika Vitulskienė akimirkomis ir įspūdžiais pasidalijo socialiniuose tinkluose. Įrašu leido pasidalinti su portalu Žmonės.lt.

„Dar sunku atsigauti po 1000000000 kg gerų emocijų, atšvenčiau savo jubiliejų. Nerandu žodžių kurie apibūdintų mano laimę, kad gyvenimas man dovanojo Jus!!!

Sakau ačiū ir į tą vieną trumputį žodį telpa kosmosas mano jausmų“, – rašė E.Viltulskienė.

Portalui Žmonės.lt Erika atskleidė, kad šventė buvo nuostabi. „Sulaukiau ranka rašyto draugų laiško, tai jau, tikriausiai, labai reta. Dar gavau kelionę su panom, tik nežinau, kur keliausiu, bet greitai sužinosiu“, – pasakojo ji.

Pasveikinti su gimtadieniu Erikos atskrido ir jos šokių partneris Andrius Butkus. „Buvo labai didelė staigmena.“

E.Vitulskienė pripažino, kad šiuo metu yra beprotiškai laiminga, o jos laimės priežastis – nuostabūs draugai, kuriems yra dėkinga už ilgaamžę draugystę.

„Mano draugai tikrai išskirtiniai, nuoširdūs. Supratau, kad mano aplinka, kurią susikūriau per tiek laiko, yra nuostabi. Buvo draugų ir iš mokyklos. Viskas su manimi ir su jais yra labai gerai“, – portalui Žmonės.lt teigė jubiliatė.

Erika Vitulskienė, Merūnas Vitulskis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Merūnas Vitulskis taip pat pasveikino žmoną Eriką Vitulskienę jubiliejaus proga. Jis sukūrė trumpą filmuką, kuriame – jaukios akimirkos iš jųdviejų gyvenimo.

Šiuo įrašu M.Vitulskis sutiko pasidalinti su portalu Žmonės.lt

„Meilei, draugei, mamai, dukrai“, – rašė Merūnas.

Vaizdo įraše skamba jaudinantys jo žodžiai, skirti 35-metį švenčiančiai žmonai:

„Kaip norėčiau, kad jūs pamatytumėt mano akimis Eriką tokią, kokią aš ją sutikau savo gyvenime. Tokią paprastą, su didele širdim ir dar platesne šypsena. Tokią, kuri gyvenimą myli už smulkmenas – tokias mažas smulkmenas, kurios sudaro visumą būti žmogum, nebūti abejingam kito skausmui, su ašaromis stebėti gyvenimą, didžiuotis juo, džiaugtis juo.

Ir kokia didelė dovana yra, kai ji leidžia pažinti save, kokia ji iš tikrųjų yra. Atrodo, niekada negalėtum nuo jos atsitraukti ir tikrai jaustum pagrindą po kojomis. O jeigu netyčia sukluptum gyvenime, ši nuostabi moteris, mano vaikų mama, padėtų tau atsistoti taip greitai, kaip tu net nesureaguotum pats į save.

Erika, tu esi pats nuostabiausias dalykas, įvykęs mano gyvenime. Noriu tave pasveikinti su 35-erių metų jubiliejumi, su vaikais tave labai stipriai apkabinti ir pasakyti, kad tau viskas dar tik prieš akis. Mes tave mylėsime, visada tave palaikysime su šeima. Esi pats nuostabiausias dalykas, kas man įvyko mano gyvenime.

Su didžiausia meile sveikina tave, Ajus, Herkus, mama ir aš.“

Toks Merūno sveikinimas sujaudino gerbėjus.

„Negirdėjau dar tokio vyro, taip gražiai atsiliepiančio apie savo moterį“, „Iki sielos gelmių“, „Kaip gražu“, „Verkiu“, „Mažai kas geba taip gražiai išsakyti. Braukiu džiaugsmo ašarą“, „Kiekvienas žodis puikiai apibūdina Eriką“, – socialiniuose tinkluose rašė sekėjai.