E.Vitulskienės 35-mečiui – itin jautrus Merūno sveikinimas: vaizdo įrašas sugraudino gerbėjus

Erika ir Merūnas Vitulskiai su vaikais / Asmeninio archyvo nuotr.
Erika ir Merūnas Vitulskiai su vaikais / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-08-10 13:57
AA

Dainininkas Merūnas Vitulskis itin jautriai pasveikino žmoną, savo vardo mados namų įkūrėją Eriką Vitulskienę su 35-uoju gimtadieniu. Vaizdo įraše jis sudėjo įsimintiniausias jųdviejų akimirkas ir skyrė moteriai be galo gražius žodžius.

Merūnas Vitulskis pasveikino žmoną Eriką Vitulskienę jubiliejaus proga. Jis sukūrė trumpą filmuką, kuriame – jaukios akimirkos iš jųdviejų gyvenimo.

Šiuo įrašu M.Vitulskis sutiko pasidalinti su portalu Žmonės.lt

„Meilei, draugei, mamai, dukrai“, – rašė Merūnas.

Vaizdo įraše skamba jaudinantys jo žodžiai, skirti 35-metį švenčiančiai žmonai:

„Kaip norėčiau, kad jūs pamatytumėt mano akimis Eriką tokią, kokią aš ją sutikau savo gyvenime. Tokią paprastą, su didele širdim ir dar platesne šypsena. Tokią, kuri gyvenimą myli už smulkmenas – tokias mažas smulkmenas, kurios sudaro visumą būti žmogum, nebūti abejingam kito skausmui, su ašaromis stebėti gyvenimą, didžiuotis juo, džiaugtis juo.

Ir kokia didelė dovana yra, kai ji leidžia pažinti save, kokia ji iš tikrųjų yra. Atrodo, niekada negalėtum nuo jos atsitraukti ir tikrai jaustum pagrindą po kojomis. O jeigu netyčia sukluptum gyvenime, ši nuostabi moteris, mano vaikų mama, padėtų tau atsistoti taip greitai, kaip tu net nesureaguotum pats į save.

Erika, tu esi pats nuostabiausias dalykas, įvykęs mano gyvenime. Noriu tave pasveikinti su 35-erių metų jubiliejumi, su vaikais tave labai stipriai apkabinti ir pasakyti, kad tau viskas dar tik prieš akis. Mes tave mylėsime, visada tave palaikysime su šeima. Esi pats nuostabiausias dalykas, kas man įvyko mano gyvenime.

Su didžiausia meile sveikina tave, Ajus, Herkus, mama ir aš.“

Toks Merūno sveikinimas sujaudino gerbėjus.

„Negirdėjau dar tokio vyro, taip gražiai atsiliepiančio apie savo moterį“, „Iki sielos gelmių“, „Kaip gražu“, „Verkiu“, „Mažai kas geba taip gražiai išsakyti. Braukiu džiaugsmo ašarą“, „Kiekvienas žodis puikiai apibūdina Eriką“, – socialiniuose tinkluose rašė sekėjai.