Erika Vitulskienė „išnešė“ pritrenkiančią suknelę į šventę ir dovanojo moterims palinkėjimą

Erika ir Merūnas Vitulskiai / Asmeninio albumo nuotr.
Erika ir Merūnas Vitulskiai / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-08-05 13:26
AA

Ji užtikrintai pozuoja prieš fotokamerą su dailia ir vos provokuojančia raudona suknele, ji ragauja cukraus vatos – ne viena moteris atkreipė dėmesį, kaip Erika Vitulskienė mėgaujasi gyvenimu ir norėtų taip jaustis pati. Bet dainininko Merūno Vitulskio žmonai ir negaila dalintis nei gera nuotaika, nei patarimais, nei...rūbais – juk neseniai ji įkūrė savo vardo mados namus.

Su pačios kurta raudona suknele Erika Vitulskienė pasirodė draugų dukters krikštynose šeštadienį.

Erika Vitulskienė / Asmeninio albumo nuotr.

Komplimentų šventėje ji sulaukė, o labiausiai vertina, kai juos išsako moteris.

„Nėra geresnio pagyrimo nei moterų, juk dažniausiai jos – konkurentės“, – pastebi Erika Vitulskienė.

Erika ir Merūnas Vitulskiai

Ką sakė jos garsusis vyras?

„Merūnui aš graži ir su spuogu ant kaktos, ir su rytine „šukuosena“, – juokėsi Erika.

Pradėjusi kurti drabužius, Erika sulaukia padėkos už tai – juk ji atkreipė dėmesį į tokias merginas ir moteris, kurias drabužių pramonė kiek primiršusi, kurioms reikia plius dydžio apdaro.

Erika Vitulskienė / Asmeninio albumo nuotr.

„Sulaukiu palaikymo, bet moterims vis dar sunku savimi pasitikėti, jos vis dar bijo drąsiau apsirengti, nes mano kolekcijos drabužiai šiek tiek atidengia kurią nors kūno vietą, vis pabrėžia kokį linkį. Moterims sunku prie to priprasti ir pasikliauti manimi.

Erika Vitulskienė / Asmeninio albumo nuotr.

O aš tikiu, kad jei moteris turi pilvuką, tai turi nuostabias kojas, kurias galima atidengti, tikiu, kad turi didesnį užpakaliuką, kas man be proto gražu, nuostabų liemenį – kam visa tai slėpti. Bet ne, jos linkusios lįsti į maišus ir juose pasislėpti. Baisiausia, kad juose paslepia ne tik savo kūną, bet ir savo gražią asmenybę", – įsitikinusi kūrėja.

Ko taip bijome, gal pačios moterys kaltos, juk jei kuri drąsiau apsirengs, žiūrėk, – jau kita apkalbės?

„Moterys greičiau įkąs nei viena kitą pagirs. Bet ateis laikas ir mes užaugsim, moterys jaus savo vertę, bus tvirto stuburo ir tai galės išreikšti savo aprangoje", – viliasi Erika.

Ji pati sako niekada nejutusi neigiamo nusiteikimo moterų atžvilgiu. Erikos ir draugės tokios – visos už viena kitos palaikymą, jokios konkurencijos ir varžybų.

„Kiekviena turime pliusų bei minusų, tiesiog save reikia suprasti", – sakė Erika.

Ko ji palinkėtų moterims, kaip pradėti dieną, kad ji neštų teigiama banga?

„Pasiūlyčiau dieną pradėti nuo gardžių ir gražių pusryčių, nusipirkti gėlių, pasidaryti puokštę ant stalo, pagulėti vonioje. Ramiai pasidažyti, gražiai apsirengti", – vardijo paprastus, bet ne visada įgyvendinamus dalykus Erika.

Erika Vitulskienė,

Žmonės.lt primena, kad Erika Vitulskienė nusprendė pati tapti savo vardo mados namų drabužių modeliu. Juk būtent ji ir reprezentuoja ne tik visą didžiulį projektą, bet ir kiekvieną damą, kuriai plius dydžio drabužių pirkimas visada sukeldavo galvos skausmą.

Žurnalui „Žmonės“ Erika pasakojo, kad įkurti savo vardo mados namus paskatino nuolatinė asmeninė problema: Lietuvoje ypač sunku rasti stilingų didesnių dydžių drabužių.

„Aš negaliu tiesiog nueiti į parduotuvę ir nusipirkti drabužių. Ten paprasčiausiai nerandu nieko sau tinkančio. Tiesą sakant, tai mane jau kurį laiką labai slėgė. Gerai, kad nemažai keliauju, tai galiu užsienyje apsipirkti. Neretai kreipdavausi ir į siuvėjas, nes būti žinomo vyro žmona reikia tam tikrų pastangų, – mes dažnai keliaujame, esame kviečiami vakarienės, todėl ir mano apranga turi būti atitinkama. Bet jei, pavyzdžiui, mane šiandien vakare pakviestų į kokį nors renginį, duotų kredito kortelę ir lieptų eiti suknelės pirkti, patikėkite, iš Lietuvoje esančių parduotuvių grįžčiau tuščiomis rankomis“, – pasakojo Erika.

Jai, kaip ir bet kuriai kitai moteriai, svarbu ne tik apsirengti, bet ir jaustis patraukliai. Tačiau didesnių dydžių drabužių medžiagos storis turi būti tinkamas, kirpimai truputį kitokie.

Erika Vitulskienė ir jos naujoji drabužių kolekcija (6 nuotr.)
Erika Vitulskienė pristato pirmą savo mados namų kolekciją (10 nuotr.)
+4