Estijos atstovas Jüri Pootsmannas milijonams „Eurovizijos“ žiūrovų pasirodė nuogas

Jüri Pootsmannas / Stop kadrai
Jüri Pootsmannas / Stop kadrai
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-05-10 23:42
AA

Estijos atstovas „Eurovizijoje“ Jüri Pootsmannas yra drąsus vaikinas. Milijonams konkurso žiūrovų antradienį, pirmojo pusfinalio metu, jis pasirodė nuogas.

Estijai „Eurovizijoje“ atstovaujantis Jüri Pootsmannas konkurse dainavo antradienio vakarą, per pirmąjį „Eurovizijos“ pusfinalį. Pavergti milijonų žiūrovų širdis jis bandė su daina „Play“, pasirodė tryliktu numeriu.

Tiesa, pirmąjį kozirį konkurse 21-erių atlikėjas panaudojo dar prieš lipdamas į sceną. Prieš pasirodymą žiūrovams rodytame specialiame euroviziniame „atviruke“ dainininkas nusifilmavo visai nuogas.

Kaip pasirodyti, ką parodyti ir ką veikti filmuojantis tokiuose euroviziniuose „atvirukuose“ šįmet, režisierių sprendimu, sprendė patys „Eurovizijoje“ dalyvaujantys atlikėjai.

Taigi estas Jüri Pootsmannas ir nusprendė: pirmiausia nusifilmavo žaidžiantis šachmatais, vėliau – besigrimuojantis, tada einantis pasikaitinti pirtyje, o galiausiai, nusiplėšęs nuo savęs rankšluostį ir pliku užpakaliu šokantis į vandenį.

Tiesa, kad nebūtų per daug pikantiška, euroviziniame „atviruke“ nuogas dainininko užpakalis užtušuotas.

Pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje – 18 atlikėjų pasirodymai (50 nuotr.)
+44

Na, o parodžius įsimintiną „atviruką“, Estijos atstovas užlipo į sceną. “). Į „Euroviziją“ estas išvažiavo su melodingu, kiek retro stilių primenančiu kūriniu. Jis pasirodė vienas, kaip ir visi kiti Baltijos šalių atstovai kad planuoja – ir latvis Justas, ir lietuvis D.Montvydas. Scenoje dainininkas pasižymėjo atlikdamas „magiškus“ triukus kortomis.