Etiketo žinovas A.Lydeka – apie Kate Middleton nuotraukos skandalą: „Tai išduoda rimtas problemas“

Arminas Lydeka, Karališkoji britų šeima / TV3 ir soc. tinklų nuotr.
Arminas Lydeka, Karališkoji britų šeima / TV3 ir soc. tinklų nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-03-12 19:43
AA

Sekmadienį Jungtinėje Karalystėje minėta Motinos dienos, o ta proga būsima karalienė Kate Middleton socialiniuose tinkluose pasidalino jaukia nuotrauka su trimis vaikais. Tik vienas niuansas... Jau netrukus akylūs britai pastebėjo, kad nuotrauka – redaguota! Etiketo specialistas Arminas Lydeka įsitikines, kad toks gestas slepia rimtas bėdas.

Dėl tokių savo klaidų ėmė atsiprašinėti ir pati K.Middleton. Neva, ji nėra profesionali grafikos dizainerė, dėl to ir pridarė klaidų redaguodama nuotrauką…

Tačiau, anot etiketo specialisto Armino Lydekos, tai gali išduoti ir apie visai kitokias bėdas – ne pačią geriausią būsimos karalienės sveikatą po planinės pilvo operacijos. Viešumoje moteris nesirodo jau nuo sausio. Tad, galbūt, tokia fotošopinta nuotrauka bandyta užmaskuoti ne tokią gerą princesės sveikatą?

Velso princesė Catherine su vaikais / Kensingtono rūmų nuotr.

„Karališkoji šeima turės taisyti šią klaidą – mes labai greitu metu pamatysime naujas nuotraukas. Tikras nuotraukas. Arba viešą princesės Kate pasirodymą, kad visi pamatytų, kaip ji atrodo ir jaučiasi gyvai“, – „TOP 3“ laidoje mintimis dalinosi A.Lydeka.

Visai kitokios nuomonės laidoje buvo fotografas ir dirbtinio intelekto menininkas Adas Vasiliauskas. Nors trūkumų nuotraukoje tikrai ne vienas – koreguota princesės Šarlotės ranka, princo Luiso megztinis, K.Middleton plaukai ir net plytelės – anot jo, problemos čia tikrai nėra.

Arminas Lydeka / Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr.

„Mano nuomone, ji tiesiog ištrynė tai, ko nenorėjo parodyti. O tai būna paprasti dalykai, kurie žmonėms nepatinka. Kad keturi žmonės viename kadre gautųsi gerai, nėra lengva. Vaikai – ypač“, – sakė jis.

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. per TV3.