„Eurovizija 2018“: susipažinkite su konkurso favoritu iš Čekijos

Mikolas Josef / „Facebook“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Modernus, žaismingas ir prikaustantis dėmesį – tokie epitetai geriausiai apibūdina šių metų Čekijos atstovą „Eurovizijoje“ Mikolas Josef (22). Jis Lisabonoje atliks dainą „Lie To Me“.

Mikolas Josef – tikras žmogus-orkestras. Jis – kompozitorius, prodiuseris, dainininkas, multiinstrumentalistas ir vaizdo klipų režisierius. Be to, gitara jis groja nuo penkerių.

Būdamas 17-os Mikolas Josef laimėjo prestižinį apdovanojimą Londono muzikos ir dramos menų akademijoje – jis buvo apdovanotas Aukso medaliu kaip geriausias teatro solistas. Vis dėlto Mikolas Josef netęsė aktoriaus karjeros.

Prieš pradėdamas dainininko karjerą vaikinas metus praleido dirbdamas modeliu. Dar metus Mikolas Josef praleido keliaudamas ir valgydamas gatvės muzikanto duoną. Prieš porą metų vaikinas išleido savo pirmąjį singlą „Hands Bloody“. Jo antroji daina „Free“ tapo tikru hitu – užkopė net į ketvirtą vietą grojamiausių dainų sąraše. Tuo tarpu singlas „Believe“ jam pelnė tarptautinę šlovę – po jo muzikos kūrėjas Nikodemas Milewskis pasikvietė čeką į Vieną.

„Mano muzikinis mentorius“, – taip Mikolas Josef atsiliepia apie savo mokytoją, padėjusį jam sukurti ir eurovizinę dainą „Lie To Me“. Nikodemas Milewskis taip pat dirba su Samu Smithu, Klangkarusell ir daugeliu kitų tarptautinių žvaigždžių.

Balandžio 4 d. Mikolas Josef darbą vainikavo sutartis su viena didžiausių pasaulyje muzikos įrašų kompanijų „Sony Music“.

Čekijos atstovas Mikolas Josef su daina „Lie To Me“ pasirodys pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, vyksiančiame gegužės 8 dieną. Tame pačiame pusfinalyje dalyvaus ir Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė su daina „When We're Old“. Didysis „Eurovizijos“ finalas vyks gegužės 12 dieną.

Skaitykite daugiau