„Eurovizijoje“ nuogas ir su vilku pasirodęs baltarusis sulaukė palaikymo – nusirengė ir Mansas Zelmerlowas

Mansas Zelmerlowas ir Baltarusijos atstovas „Eurovizijoje“ Ivanas  / Žmonės.lt nuotr.
Mansas Zelmerlowas ir Baltarusijos atstovas „Eurovizijoje“ Ivanas / Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-05-12 22:27
AA

Baltarusijos atstovas „Eurovizijoje“ Ivanas rado, kaip „apeiti“ konkurso taisykles: kadangi paisant jų dainininkui buvo neleista lipti į konkurso sceną nuogam ir atsivesti ten gyvus vilkus, apsinuoginęs ir su gyvūnais jis pasirodė vizualizacijose, kurios papuošė jo pasirodymą antrame „Eurovizijos“ pusfinalyje.

Antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis Stokholmo „Globe“ arenoje nuaidėjo ketvirtadienio vakarą. Jo metu savo dainą „Help you fly“ atliko ir Baltarusijai atstovaujantis Ivanas.

Dar prieš prasidedant „Eurovizijai“ šio dainininko vardas buvo gausiai linksniuojamas spaudoje, mat į konkurso sceną jis buvo pasiryžęs užlipti visiškai nuogas, taip pat ten atsivesti vilkus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Eurovizijos laiko mašina. Įveskite savo gimimo datą ir keliaukite laiku!

Baltarusijos atstovas Ivanas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Vis dėlto tokius Ivano svarstymus greitai numarino „Eurovizijos“ organizatoriai, priminę dainininkui konkurso taisykles: nuogam į sceną lipti negalima, pasirodyti kartu su gyvūnais – irgi.

Tačiau Ivanas pasirodė esąs gudrus: rado, kaip šias konkurso taisykles apeiti.

Jo sprendimas buvo originalus: nuogas ir su vilkais pasirodė vizualizacijose, kurios papuošė jo pasirodymą „Eurovizijos“ scenoje. Taigi žiūrovai išvydo viską, ką Ivanas jiems norėjo parodyti, – ir miško gyvūnus, ir pliką jo kūną.

Maža to, šis jo sprendimas sulaukė ir konkurso vedėjo Manso Zelmerlowo paramos.

Vedėjai Petrai Medei žiūrovams pasakojant, kad konkurso taisyklės draudžia būti nuogam ir su gyvūnais, antrame plane esančiose vizualizacijose pasirodė nuogas, tik pliušiniu vilku prisidengęs, Mansas.

Baltarusijos atstovas Ivanas / Luko Balandžio / 15min nuotr.