„Eurovizijos“ atranką laimėjo „The Roop“! Lietuva šokdins Europą „Discoteque“ ritmu

„The Roop“ / E.Blaževič nuotr.
„The Roop“ / E.Blaževič nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-02-06 20:48
AA

Vasario 6-osios vakarą „Eurovizijos“ gerbėjai buvo prikaustyti prie televizijos ekranų – po šešių dalyvių pasirodymo paaiškėjo, kad didžiajame Europos dainų konkurse gegužės 18–22 dienomis Nyderlanduose, Roterdame, Lietuvai atstovaus grupė „The Roop“.

Nacionalinio dainų konkurso finale „Pabandom iš naujo“ varžėsi 6 dalyviai: atlikėjas Gebrasy, Voldemaras Petersonas, Martyna, Evita Cololo, Titas ir Benas bei praeitų metų atrankų laimėtojai grupė „The Roop“.

2021 m. sėkmė antrąkart nusišypsojo grupei „The Roop“. Po praeitų metų konkurso garsiai nuskambėję visame pasaulyje, šiemet grupė pristatė dainą „Discoteque“.

Grupė „The Roop“ / E.Blaževič LRT nuotr.

Po finalinio pasirodymo komisijos nariai negailėjo komplimentų ir drąsiai žadėjo pirmą vietą.

„Manau, ši daina ir pasirodymas turi viską. Puiki idėja, daina, pasirodymas šokis ir energija“, – sakė komisijos narė Gerūta Griniūtė.

„Ačiū, kad taip gerai padirbėjote per šiuos metus ir neužmigote ant laurų“, – po pasirodymo dėkojo komisijos narė Ieva Narkutė.

„Nuo pernai metų šis kolektyvas yra pasiruošęs didžiajai „Eurovizijai“, – sakė komisijos narys, daugybės muzikos projektų bendraautorius Jievaras Jasinskis.

„Manau, kad tai yra ta daina, kuri labiausiai verta atstovauti Lietuvą ir keliauti į Roterdamą“, – vainikuodamas visų komisijos narių pasisakymus teigė Ramūnas Zilnys.

Gebrasy / E.Blaževič nuotr.

Finalo dalyvių apžvalga

Konkurso atrankų metu daugiausia žiūrovų ir komisijos narių simpatijų sulaukęs atlikėjas Gebrasy finale atliko kūrinį „Where‘d You Wanna Go?“. Po pasirodymo atlikėjas negalėjo sulaikyti savo emocijų ir sunkiai rinko žodžius.

„Mane taip apėmė emocijos, kad sunku kažką pasakyti. Atrodo, dabar kažkiek drebu...“, – nespėjęs baigti sakinio, susigraudino Gebrasy.

Jautrų atlikėjo pasirodymą, komisijos nariai įvertino itin teigiamai. „Nereikia bijoti savo emocijų – jautrūs žmonės kuria nuostabius dalykus. Jis kūrė tai, ką jautė, todėl yra šaunuolis“, – sakė komisijos narys Vytautas Bikus.

„Aš asmeniškai po konkurso klausyčiau Gebrasy dainos.  Tai viena stipriausių dainų šiais metais. Šitos kūrinys užkliuvo ne tik man, bet ir visai Lietuvai“, – sakė Stano.

„Tai yra pasirodymas, apie kurį bus kalbama dar labai ilgai“, – pridūrė komisijos narys Ramūnas Zilnys.

Voldemars Petersons / E.Blaževič nuotr.

Finale abejingų nepaliko ir Voldemars Petersons su daina „Wings of Freedom“.

Komisija Voldemarui negailėjo komplimentų – svarstė, kad kūrinys priverčia nusišypsoti, jo gera klausytis.

„Ši daina man patiko nuo pat pradžių. Neabejotinai gera daina“, – teigė komisijos narė Ieva Narkutė.

„Smagiausio ritmo daina šį vakarą. Manau, ji bus dar ilgai niūnuojama ir po konkurso“, – pridūrė Jievaras Jasinskis.

Martyna Jezepčikaitė / E.Blaževič nuotr.

Finale pasirodė ir nuo vaikystės dainuojanti Martyna Jezepčikaitė su kūriniu „Thank You Very Much“. Jos tranki daina už ekrano tikrai išjudino žiūrovus.

„Paskutiniu pasirodymu norėjome išsitaškyti ir tai padarėme. Džiaugiuosi stovėdama šioje scenoje“, – po finalinio pasirodymo teigė Martyna.

„Daina nėra lengva. Ji padarė puikų darbą, manau, tai yra jos „Eurovizijos“ pradžia“, – sakė senbuvis komisijos narys Ramūnas Zilnys.

Evita Cololo / E.Blaževič nuotr.

„Be paslapčių“ – vienintelė į finalą patekusi lietuviška daina, kurią atliko Evita Cololo

„Praeitose laidose nejaučiau didelio palaikymo, tačiau dabar jaučiu, kad mano daina palietė daugelio širdis. Labai tuo džiaugiuosi“, – po pasirodymo sakė Evita. 

„Evitos labai gera klausyti“, – apie jos pasirodymą kalbėjo komisijos narė Ieva Narkūtė.

„Ir vokalas ir daina paliko tikrai gerą įspūdį. Man labai patiko ne tik daina, bet ir bendras atlikimas“, – gyrė Jievaras Jasinskis.

„Labai gražus balsas ir aranžuotė. Tai yra viena mėgstamiausių mano dainų“, – pridūrė  Ramūnas Zilnys.

Titas ir Benas / E.Blaževič nuotr.

Finalę du pusbroliai Titas ir Benas pasirodė pirmieji. Jiedu atlieko dainą „No“.

„Labai gerai jaučiamės stovėdami scenoje – mes tuo gyvename, tuo kvėpuojame, tad tai mums – labai svarbu“, – prisipažino atlikėjai, pridūrę, kad nepaisant kiekvieno individualių hobių ir veiklų, jiedu daug laiko praleidžia kartu dėl muzikos.

„Savo jaunom karštom širdim Titas ir Benas sušildė pasirodymą. Buvo nuostabu klausyti!“, – po pasirodymo sakė komisijos narė Aistė Smilgelevičiūtė.

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas (31 nuotr.)
+25