Emocijų proveržis „Eurovizijos“ atrankos finale: po pasirodymo Gebrasy nesulaikė ašarų

Gebrasy emocijos po pasirodymo „Eurovizijos“ finale / LRT nuotr. ir stop kadrai
Gebrasy emocijos po pasirodymo „Eurovizijos“ finale / LRT nuotr. ir stop kadrai
Šaltinis: Žmonės
2021-02-06 22:02
AA

Vasario 6-ąją vykusios atrankos į „Euroviziją“ finalas pateikė ne vieną staigmeną. Tiesioginis eteris, lemiama kova ir, žinoma, didžiulis stresas atlikėjams. Vienas iš konkurso lyderių Audrius Petrauskas-Gebrasy (26) po pasirodymo, kurio metu atliko nuostabią savo kūrybos dainą „Where'd You Wanna Go?“, neslėpė jaudulio ir emocijų – kalbinamas užkulisiuose atlikėjas pravirko.

Susikaupęs jaudulys išsiliejo ašaromis ir Gebrasy net nebaigė atsakinėti į vedėjo Vaido Baumilos klausimus. 

„Mane taip apėmė emocijos, kad man sunku kažką pasakyti. Atrodo, net ir dabar drebu“, – po pasirodymo paklaustas V.Baumilos apie tai, kaip jaučiasi dalyvaudamas konkurse, atsakė Gebrasy ir apsipylė ašaromis.

Atlikėjo emocijos liejosi per kraštus, Gebrasy prisidengė veidą ir nusisuko nuo kameros. Akivaizdu, kad kartu su juo graudinosi ir žiūrovai kitąpus ekrano. Po pasirodymo komisija Gebrasy drąsino ir pabrėžė, jog jautrumas – viena iš meną lydinčių emocijų.

Nereikia bijoti savo emocijų – jautrūs žmonės kuria nuostabius dalykus.

„Nereikia bijoti savo emocijų – jautrūs žmonės kuria nuostabius dalykus. Jis kūrė tai, ką jautė, todėl yra šaunuolis“, – sakė komisijos narys Vytautas Bikus.

„Aš asmeniškai po konkurso klausyčiau Gebrasy dainos. Tai viena stipriausių dainų šiais metais. Šitos kurinys užkliuvo ne tik man, bet ir visai Lietuvai“, – sakė Stano.

„Tai yra pasirodymas, apie kurį bus kalbama dar labai ilgai“, – pridūrė komisijos narys Ramūnas Zilnys.

Gebrasy emocijos po pasirodymo „Eurovizijos“ finale / LRT nuotr. ir stop kadrai