„Eurovizijos“ atrankoje debiutuojanti 16-metė Luknė pristato dainą: „Jaunas amžius – privalumas“

„Pabandom iš naujo“ dalyvė Luknė / D.Umbraso / LRT nuotr.
„Pabandom iš naujo“ dalyvė Luknė / D.Umbraso / LRT nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-01-20 21:23
AA

Kaip ir kiekvienais metais, „Eurovizijos“ atrankos Lietuvoje sulaukia daug dėmesio. Visi nekantriai laukia ne tik veteranais tapusių atrankų dalyvių, tačiau ir debiutuojančių jaunų, dar tik kylančių ir savo karjeros aukštumų siekiančių atlikėjų. Viena jų – vos šešiolikos metų sulaukusi Luknė.

Luknė prisitato esanti lietuviu kilmės, bet britų pop muzikos ir miuziklų atlikėja. Lietuvoje gimusi atlikėja, kartu su mama, dar būdama visai maža paliko Lietuvą ir savo gyvenimą tęsė Jungtinėje Karalystėje. Daugybės tarpautinių konkursų laureatė, įvairių muzikinių festivalių dalyvė yra išbandžiusi jėgas ir lietuviškuose TV šou.

„Kažkaip vis traukia į Lietuvą. Noriu sužinoti apie mamytės praeitį, noriu sužinoti kokia buvo jos jaunystė, kokia gi ta Lietuva; noriu pažinti žmones“, – jautriai atvirauja Luknė ir priduria, kad norėtų čia lankytis dažniau bei tiki, kad muzika bus būtent ta jungianti grandis, dar dažniau skatinanti grįžti į brangią gimtinę.

„Pabandom iš naujo“ dalyvė Luknė / D.Umbraso / LRT nuotr.

Operos solistės, pedagogės Valerijos Iljinaitės bei choreografo Pauliaus Šinkūno auklėtinė žengdama į didžiąją „Eurovizijos“ sceną vis dėl to jaučiasi labai tvirtai.

„Kaip galima būtų jaustis kitaip, kai mano užnugaryje tokie scenos profesionalai. Esu labai laiminga galėdama mokytis iš jų, jaučiuosi labai dėkinga. Manau, kad didelė dalis sėkmingo pasirodymo yra būtent mūsų darbas kartu“, – sako ji.

Šeštadienį stebėkite Luknės pasirodymą pirmojoje „Eurovizijos“ atrankoje, o dabar kviečiame paklausyti britų kompozitoriaus Robert Berwyn Price specialiai Luknei sukurtos dainos „Paradise“ bei įvertinti vizualinį kūrinio apipavidalinimą muzikiniame klipe.