„Eurovizijos“ atrankos finalo dalyvė Aistè pristato į skandalą įveltos dainos klipą: „Patyriau šoką“

Aistè  / Gustės Ramanauskaitės nuotr.
Aistè / Gustės Ramanauskaitės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-02-06 10:50
AA

Šviežiu oro gurkšniu Lietuvos muzikos scenoje vadinama atlikėja ir dainų autorė, M.A.M.A nominantė Aistè jau vasario 17 d. pasirodys nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finale. O šiandien ji pristato atrankoje dalyvaujančios dainos „We Will Rule The World“ vaizdo klipą.

Vaizdo klipas padės geriau pažinti jos pasaulį

Singlas „We Will Rule The World“ atsirado stebint ciniškų ir sarkastiškų žmonių elgesį: „Jie kitiems kelia tiek daug baimių ir jeigu tiki gėriu, tave vadina naiviu. Esu įsitikinusi, kad pasaulis yra įvairus ir tu pats pasirenki, kurią jo pusę nori matyti. Daina yra apie meile tikinčius žmones, kurie valdys pasaulį“, – sako soul americana dainininkė Aistè.

Kuriant dainos vaizdo klipą Aistè turėjo vieną tikslą – dar geriau atskleisti kūrinio nuotaiką: „Tikiuosi, šis darbas padės pažinti mano pasaulį iš arčiau“, – sako energinga, plastiška ir balsinga dainų kūrėja ir atlikėja.

Aistès vaizdo klipo filmavimas / Gustės Ramanauskaitės nuotr.

Aistè pati prodiusuoja savo muziką, kuria choreografiją ir montuoja muzikinius vaizdo klipus. Taigi ir „We Will Rule The World“ vaizdo klipą ji montavo pati.

Aistè – „We Will Rule The World“

Finalo pasirodymas skirsis

Po pasirodymo pirmajame atrankos etape Aistè buvo įvelta į skandalą, jog „We Will Rule The World“ primena kitą praeityje žinomą dainą: „Patyriau šoką, tačiau tuo pačiu pamačiau, kiek aplink yra nuostabių ir palaikančių žmonių“, – sako tarp Vilniaus ir Londono gyvenanti kūrėja.

Aistè gavo daugybę palaikymo žinučių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio: „Įdomu, kad vis dar gaunu ne vieną laišką iš Amerikos. Rodos, „Eurovizija“ ten nėra populiari, tačiau ši daina užsienio klausytojams patinka. Esu ne kartą girdėjusi, kad žmonės ją „suka“ po kelias valandas.“

Aistès vaizdo klipo filmavimas / Gustės Ramanauskaitės nuotr.

Plagijavimo kalbos nuslopo, kai Aistè socialiniuose tinkluose papasakojo visą dainos „We Will Rule The World“ kūrimo procesą: „Manau, kad žmonės suprato, kad kaltinimai nėra pagrįsti“, – sako Aistè.

Aistès vaizdo klipo filmavimas / Gustės Ramanauskaitės nuotr.

Jau vasario 17 d. ji pasirodys nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finale, tačiau apie pasirodymo pakeitimus ji kalba tik užuominomis: „Pasirodymas skirsis, tačiau lai žiūrovams tai lieka staigmena.“

Aistès vaizdo klipo filmavimas / Gustės Ramanauskaitės nuotr.