„Eurovizijos“ gerbėjai iš užsienio kviečia balsuoti: kurios Baltijos šalies atstovas geriausias?

Estijos, Latvijos ir Lietuvos atstovai „Eurovizijoje“ / Wiwibloggs.com nuotr.
Estijos, Latvijos ir Lietuvos atstovai „Eurovizijoje“ / Wiwibloggs.com nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-05-08 12:04
AA

Iki didžiojo „Eurovizijos“ likus visai nebe daug, aistros konkurso gerbėjų gretose kaista. Didelio dėmesio tarp ištikimų šou gerbėjų šįmet sulaukė ir Baltijos šalims atstovausiantys dainininkai. Antai vieno populiariausių pasaulyje „Eurovizijos“ gerbėjų tinklaraščio Wiwibloggs.com kūrėjai klausia: kuris dainininkas šįmet geriausias – iš Lietuvos, Latvijos ar Estijos?

„Eurovizijos“ gerbėjų kuriamas tinklaraštis Wiwibloggs.com puikiai žinomas visiems, kas domisi tarptautiniu konkursu. Jo kūrėjai pro savo akis nepraleidžia nė menkiausios su „Eurovizija“ susijusios smulkmenos, nuolat aptarinėja konkurse dalyvaujančių šalių atstovus.

Ypač rimtai tinklaraščio autoriai šįmet vertina dainininkus iš Baltijos šalių. Kūrėjai pažymi, kad šįkart Lietuva, Latvija ir Estija į „Euroviziją“ išsiuntė smarkiai pasikausčiusius atlikėjus.

Antai Latvijos atstovas Justas „Eurovizijoje“ dainuos kūrinį „Heartbeat“, kurį jam parašė ne kas kitas, bet pernai šalies garbę gynusi Aminata. Justas pagrįstai gali tikėtis sėkmės „Eurovizijoje“ – juk Aminata pernai čia užėmė šeštąją vietą.

Wiwibloggs.com teigimu, Justo daina – labai šiuolaikiška, puikiai skamba ir gyvai, ir radijo eteryje, todėl sužibėti konkurse turi visus šansus.

Ne ką mažiau gerbėjai giria ir Estijos atstovą Jüri Pootsman, atliksiantį dainą „Play“. Sako, gal čia sužais simbolika? Estijos atstovas pasirodys tuo pačiu numeriu, kaip ir pernai šaliai atstovavęs Stig Rästa 13-uoju.

„Jo balsas gilesnis už vandenyną“, – estą giria užsieniečiai pabrėždami, kad balsas skamba labai vyriškai, o pati daina tarsi nukelia į 70-uosius, tačiau yra šiuolaikiška.

Galiausiai tinklaraščio autoriai aptaria ir Lietuvai atstovausiantį Donatą Montvydą. Jie puikiai prisimena atlikėjo pasirodymą Azerbaidžane, Baku, kai dainininkas su daina „Love is Blind“ Lietuvai pelnė 14-ąją vietą.

„Tada daugelis jį nurašinėjo, tačiau Donatas savo pusfinalyje užėmė trečią vietą ir pateko į finalą“, – rašoma. Tinklaraščio autoriai atkreipia dėmesį, kad D.Montvydas per tuos metus iš berniuko tapo vyru, jo konkursinė daina „I‘ve been waiting for this night“ skamba labai skandinaviškai ir jis be jokios abejonės turėtų patekti į geriausiųjų dešimtuką.

O aptarę visus dainininkus Wiwibloggs.com kviečia „Eurovizijos“ gerbėjus balsuoti apklausoje: tai kurios Baltijos šalies eurovizinis pasirinkimas geriausias? Savo balsą galite atiduoti čia.