„Eurovizijos“ laimėtojas Duncanas Laurence'as vedė mylimąjį: paviešino įspūdingus vestuvių kadrus

Duncanas Laurence'as, Jordanas Garfieldas / Asmeninio archyvo nuotr.
Duncanas Laurence'as, Jordanas Garfieldas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-08-21 12:07
AA

Dainininkas, 2019-aisiais „Eurovizijoje“ su daina „Arcade“ triumfavęs Duncanas Laurence'as (29) savaitgalį susituokė su savo gyvenimo meile – dainų kūrėju Jordanu Garfieldu. Tiesa, poros vestuvės įvyko ne Duncano gimtinėje Nyderlanduose, o Švedijoje.

Duncanas Laurence'as ir Jordanas Garfieldas susižadėjo dar 2020-aisiais, o dabar iškėlė ir vestuvės.

Kadrais iš savaitgalį Švedijoje vykusios šventės mylimieji pasidalijo savo instagramo paskyrose.

Tikroji Duncano pavardė – de Moor. Paaiškėjo, kad po vestuvių mylimasis pasirinko būtent jo pavardę ir tapo Jordanu de Moor.

„Ponas ir ponas de Moor“, – paviešinęs vestuvių nuotraukas, rašė D.Laurence'as.

Jautria žinute pasidalijo ir jo išrinktasis Jordanas: „Šis savaitgalis buvo toks stebuklingas. Ką tik susituokiau su savo geriausiu draugu ir svo gyvenimo meile. Esu kupinas dėkingumo, meilės ir palaikymo. Ačiū visiems, kurie padarė šią dieną tokią ypatingą. Negalėčiau įsivaizduoti tobulesnės akimirkos. Vau vau vau vau!!!! Labai tave myliu, Duncanai, ir esu pasiruošęs visą likusį gyvenimą praleisti su tavimi šalia.“

Duncanas atsakė: „AŠ TAVE LABAI MYLIU. Aš taip pat esu pasiruošęs praleisti likusį gyvenimą kartu.“

Gerbėjai sveikino jaunuosius, linkėjo laimės ir vadino gražiausia pora.

2023-iųjų pradžioje Duncanas Laurence'as lankėsi laidoje „ŽMONĖS svečiuose“ ir tuomet atskleidė, kodėl tuoktis nutarė būtent Švedijoje.

„Prieš metus mes persikėlėme į Švediją, visada mylėjau šią šalį, o Jordanas ten kurį laiką gyveno. Ten yra daug pop muzikos ir gerų atlikėjų, kurie yra populiarūs visame pasaulyje. Man tai buvo įdomi vieta, kaip kūrėjui, lygiai taip pat ir Jordanui, nes mes kuriame kartu. Perkėlėme savo daiktus iš Amsterdamo į Stokholmą, dar skridome ir į Los Andželą, tai keliavome tokiu trikampiu.

Mes jaučiamės taip, lyg Švedija būtų namai, nors šiek tiek dar gyvename ir Nyderlanduose. Jei yra koks nors miestas ar šalis, kuris gali sukelti tą namų jausmą, šiuo metu tai yra Švedija. Todėl čia norisi susituokti, kurti prisiminimus. Be to, Švedija yra nuostabi vasarą, būtent tada mes ir susituoksime“, – pasakojo D.Laurence'as.

Duncanas tąkart teigė, kad svarbiausias dalykas vestuvėse – jaukumas ir artimi žmonės šalia.

Susižadėjo Duncanas Laurence'as ir Jordanas Garfieldas / „Instagram“ ir „Scanpix“ nuotr.

„Labai džiaugiuosi, kad pagaliau jau šią vasarą mes susituoksime. Susižadėjome per pandemiją, buvo keblu kažką planuoti, todėl tiesiog laukėme, nes nenorėjome karantininių vestuvių. O dabar laikas galiausiai tai padaryti ir pasimėgauti meile, pasidalinti ta diena su kitais.

Norėčiau, kad į jas atvyktų brangiausi žmonės, grotų gera muzika, būtų daug skanaus maisto, geras oras. Norisi gražiai ir patogiai atrodyti. Visa kita yra papildomi dalykai, bet, aišku, norėtųsi mėlyno dangaus, saulės, gražių kostiumų ir tiesiog jaukaus laiko, kai visi atsipalaidavę, nejaustų jokio spaudimo kažką veikti ar valgyti. Šiek tiek išgerti ir tiesiog pasimėgauti vakaru, lengvai. Taip, kaip jie švenčia Švedijoje vidurvasarį“, – sakė hito „Arcade“ autorius ir atlikėjas.

Paklaustas, kaip sekasi dviem muzikantams gyventi po vienu stogu, vyras tikino, jog problemų tame nemato.

„Nesunku gyventi dviem muzikantams kartu, dažnai išgirstu šį klausimą. Esu girdėjęs, kad poros dažnai kartu nedirba, o mes, atvirkščiai, niekada nekonkuruojame. Yra tokia atskirtis, kai aš labiau atlikėjas, o jis kompozitorius. Mes abu turime skirtingus vaidmenis. Dažnai diskutuojame, bet galiausiai sutariame su tuo, ką vienas ar kitas pasakė. Mūsų tikslai panašūs, nesimaišome vienas kito kelyje, dirbame konstruktyviai. Nuostabu rasti tą, kurį gali mylėti visa širdimi ir svajoti“, – jausmingai pasakojo D.Laurence'as.