„Eurovizijos“ scenoje susižalojęs čekas papasakojo, kas iš tiesų nutiko

Mikolas Josef / „Facebook“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Per sekmadienį vykusią pirmąją repeticiją „Eurovizijoje“ 22-ejų čekas Mikolas Josef patyrė rimtą traumą, dėl kurios kelias dienas nepajėgė net vaikščioti. Stuburą vaikinas susižeidė atlikdamas akrobatinius triukus.

„Eurovizijos“ komandą į savo viešbučio kambarį įsileidęs Mikolas papasakojo jiems, kas nutiko tą lemtingą sekmadienio popietę, dėl kurios yra priverstas keisti savo pasirodymą.

„Manau, kad per daug šokinėjau – per repeticiją mes atlikome akrobatinius triukus. Kėliausi trečią valandą nakties, tad buvau pavargęs. Tuomet kažkas trakštelėjo mano nugaroje. Jau tuomet jutau, kad ne viskas yra gerai. Bet mes surengėme dar vieną repeticiją, po kurios jau nebegalėjau atsistoti.

Viskas baigėsi kelione į ligoninę. Po to – į kitą, o po to – į dar kitą ligoninę. Jau svarstėme apie skrydį namo, bet nusprendėme, kad tai nėra būtina. Svarbiausia, kad aš pasirodysiu scenoje“, – patikino Mikolas.

Jo numeris „Eurovizijoje“ bus pakeistas – dabar komanda dėmesį sutelkė į kostiumus ir vokalinį dainos „Lie To Me“ išpildymą.

„Muzikoje suktukai nėra svarbiausi, – sako Mikolas. – Nenoriu sakyti, kad gerai, jog taip nutiko, bet dabar galėsiu daugiau susitelkti į dainavimą.“

Lažybininkai jau buvo nurašę čeką. Šeštadienį Mikolui buvo prognozuojama vieta pirmajame trejetuke, tačiau pasklidus žiniai apie traumą jis nusirito į septintą vietą. Gerėjanti sveikatos būklė ir žvėriškas ryžtas pamažu padeda M.Josef susigrąžinti lyderio pozicijas – ketvirtadienį lažybininkai jam skyrė jau ketvirtą vietą.

Mikolas Josef / Thomas Hanses nuotr.

„Aš taip sunkiai dirbau, kad atsidurčiau ten, kur esu, jog neleisiu dabar viskam žlugti. Aš pasirodysiu ir nepaisant to, kad mano numeryje bus nedidelių pakeitimų, mes dirbame tam, kad kartu su jumis arenoje patirtume pačias geriausias akimirkas, – trečiadienio vakarą feisbuke paskelbė Mikolas. – Dėkoju visai gerbėjų bendruomenei už neįtikėtiną paramą, kai man jos taip reikia. Negaliu žodžiais apsakyti, kiek daug man tai reiškia. Aš nesustosiu.“

Jau ketvirtadienį M.Josef dalyvaus antroje „Eurovizijos“ repeticijoje, nors dar pirmadienį dainininkas pasakojo nepajėgiantis net vaikščioti.

Mikolas – tikras žmogus-orkestras. Jis – kompozitorius, prodiuseris, dainininkas, multiinstrumentalistas, aktorius ir vaizdo klipų režisierius. Balandžio pradžioje vaikino sunkų darbą vainikavo sutartis su viena didžiausių pasaulyje muzikos įrašų kompanijų „Sony Music“.

Čekijos atstovas Mikolas Josef su daina „Lie To Me“ pasirodys pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, vyksiančiame gegužės 8 dieną. Tame pačiame pusfinalyje dalyvaus ir Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė su daina „When We're Old“. Didysis „Eurovizijos“ finalas vyks gegužės 12 dieną.

Skaitykite daugiau